Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pesten könnyebb vagy nehezebb...

Pesten könnyebb vagy nehezebb ismerkedni nőkkel, mint vidéki megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmi különbséget. Szerintem nincs is.
2016. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyobb város,több szórakozóhely,több lehetőség. Így sem könnyebb?
2016. márc. 14. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam különbséget. Nyílvàn több a merítèsi lehetősèg, de arànyaiban nem több.
2016. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de aki Szegeden vagy Székesfehérváron nem képes ismerkedni, az ne nagy reményekkel induljon Pestre. Elsősorban rajtad múlik, hogy könnyen vagy nehezen ismerkedsz, nem a város nevén.
2016. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
naná,hogy könnyebb,minden sarkon lehet.
2016. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pestiként "arattam" vidéken, mert szinte minden csajt érdekelt egy fővárosi pasas.

Viszont nem hinném, hogy a pesti csajok gerjednének a vidéki srácokra.

Szerintem ők meg a külföldiek pasikra hajtanak.

2016. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pár éve pesten élek, azelött sokáig vidéken éltem, de én is tapasztalom a kettő közötti különbséget, talán úgy mondhatnám a nagyobb városba jobban elvannak szállva az emberek, Vidéken meg azért még akadnak bár egyre kevesebb, normális értékrenddel rendelkező emberek, Sajna ez világias dolog, internet, meg a facebook teszi olyanná az embert amilyen.
2016. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy hülyeség konkrétan amikor először mentem fel pestre hasonló reményekkel , mert itt elfogyott a huminás nyersanyag kb "vidéken". Akkor annyit láttam ,hogy itt sokkal hidegebbek az emberek és rendesen átnéznek egymáson tehát magasról szarnak a másikra (Pestre mint városra ez a legigazabb kijelentés) ezt mondták nekem amikor oda mentem először nem hittem el , de tényleg ígyvan. Ahol élek egy kisebb város ,de itt is nagyon sok gyökér van de mégis fényévekkel közvetlenebbek a csajok mint pl Pesten..de persze ott is lehet bárhol lehet igazából , de azt hidd hogy akkor mmost mekkába csöppentél ,mert ez nem igaz:D
2016. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!