Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen, hogy tudnék változtatni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen, hogy tudnék változtatni? Be lehet még pótólni ezeket a dolgokat? 19/f

Figyelt kérdés

A helyzet az hogylassan 20 éves leszek,de alig vannak barátaim:

Ami annak köszönhető,hogy míg iskolába jartam,soha nem mentem senkivel sehova stb.

Eléggé önbizalomhiányos vagyok.


Szóval a helyzet az,hogy még soha nem volt barátnöm,nem csókolóztam és még nem voltam eggyütt egyetlen lányal sem(ölelést,puszit sem kaptam még)


Ez nyílván azért van mert:

Nem járok el bulizni

Nem merek lányokkal beszélgetni.

Ha tetszik valaki,akkor sem tudok annyi önbizalmat szerezni hogy hozzá merjek szólni.

Nincs is nagyon téma amiröl tudnék beszélni.(Alap témák után nem tudok mit mondani)(nem hinném,hogy a hobbimra kíváncsi lenne bármelyik lány is.)


Szerintetek nem kellene szakemberhez fordulni?

19/f



2016. aug. 9. 23:44
1 2
 1/11 maffia205 válasza:
65%
Probald meg ,hogy nem bulizni mesz el hanem mondjuk osztalytarsakkal moziba vagy kajalni. Vagy ki is kozositenek? Vagycsak te nemtudsz alkalmazkodni?
2016. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Én is szinte ilyen vagyok, annyi hogy 15 éves. Nem kell szakemberhez fordulnod. Menny bulizni. A témák maguktól jönnek.
2016. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Moziban jelenleg nics olyan film ami érdekelne,meg már nincs annyi szabadidőm,mimt amikor iskolába voltam.
2016. aug. 9. 23:52
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Először is. Legyél magabiztosabb, valószínűleg rossz a kisugárzásod is. Másodszor te vagy a fiú, ha tetszik valaki neked kell közeledned hozzá, és tenned az ügyért. Szerintem tiszteletre méltó, hogy nem vagy csajozós kurafi meg minden.De biztos te is vágysz már ezekre a dolgokra. Tuti van olyan haverod aki bulizni jár, menj el te is, hidd el, ott nem kell félénknek lenned, se gátlásosnak. Éld ki ezeket a fiatalkori szórakozásokat. Nem azért mert a buliról és a nőzésről szól az élet. De ha nem teszel az ügyért, akkor akár 30 évesen is magad leszel..

15L

2016. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Mivel akarsz szakemberhez fordulni, hogy nincsen barátnőd? :D
2016. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Az én szememben egyáltalán nem vagy lemaradva. Nekem sem volt még sosem barátom és én sem csókolóztam még soha. Én is eléggé önbizalomhiányos vagyok és nem járok bulizni sem. Szerintem biztosan nincsen semmi baj veled, ne aggódj. Próbáld meg elhinni, hogy te is ugyanolyan jó vagy, mint a többiek. Bár ez nekem is elég sok gondot okoz.

Szerintem hamarosan találni fogsz valakit, aki megért téged. :)

18/L

2016. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi, még be lehet pótolni mindent. :D Csak ne így legyen a tudatodban, hogy le vagy maradva, és pótolnod kell, hanem valahogy történjenek a dolgok. Ilyen sulis közösségben könnyű, de anélkül sem lehetetlen. Pl. hobbi, munka kapcsán simán lehet.

Szerintem szakemberhez felesleges, de, ha úgy érzed, hogy ő megcáltoztatná az életedet, próbáld ki, max nem segít, de legalább annyival előrébb vagy.

Én nem tudom, mi a hobbid, de kíváncsi vagyok arra, hogy milyen hobbi lehet az, amire nem kíváncsiak az emberek egy kicsit se. :D

Amúgy merj lányokkal beszélni. Nem kell arra gondolni, hogy nyomulás, nem nyomulás. Kezeld esetleg úgy, mintha egy haver lenne, ha jófejnek tartod a csajt. Nem tudom. Valahogy merj nyitottabb lenni, és kevesebbet aggódni a dolgokon. És biztos vagyok benne, hogy van olyan csaj/srác, akivel az alaptémákon kívül tudsz beszélni másról. Csak nem futottál össze a megfelelőkkel.

Meg nehéz dolog, de ilyenkor kicsit be kell dobni valaöi érdekeset, hogy ismerkedésnél fenntartsd a partner érdeklődését, és ne üljön le a beszélgetés.


Szóval mi a hobbid?

2016. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Focizom,kondizok


videójátékok ez a 3 hobbim van.

2016. aug. 12. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress csajt a neten
2016. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Ha ez megnyugtat, én is hasonló cipőben járok :/

18f

2016. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!