Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, titeket zavar ha egy srác facebookon nem, de személyesen bármiről bármedddig eltud beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17/f vagyok. Személyesen rengeteget beszélgetek emberekkel,még ismeretlenekkel is. Vudám srác vagyok, szeretek látni embereket nevetni, legyen az "csúnya" akár(bár én senkit nem tartok csúnyának mert mindenkiben van valami szép). Mások is szeretnek velem beszélgetni, lányok is és fiúk is. Volt barátnőm 1évig, de azóta nem is nagyon próbáltam ismerkedni. Viszont mostmár nagyon hiányzik egy barátnő, de nem tudom hogyan ismerkedjek. Mert randival, vagy személyes veszélgetésekkel nem lenne gond, viszont nyílván nem lehettek mindig együtt, és használni kéne facebookot is. Szerintetek mennyire zavarna egy lányt ha facebookon nem, hanem csak személyesen beszélgetnénk? Volt barátnőm két házzal lakott arrébb, soha nem használtam facebookot, mindig viberen hívott hogy menjek át, vagy este beszélgettünk rajta, úgy hogy ötletem sincs hogy ez mennyiben befolyásolja az ismerkedést.

2016. aug. 10. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt, jobb mintha élőben ne tudna beszélni. Nem a neten fog lezajlani a kapcsolatunk. :)


16/L

2016. aug. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó még ilyen embereket látni a sok, telefonjába szerelmes tini mellett. :) Speciel én is élő beszéd párti vagyok, Facebookon üzenetek többségére napokkal később válaszolok (kivéve, ha fontos), mert egyszerűen nem preferálom az online beszélgetést plusz nem is vagyok fent 0-24-ben.


Szóval véleményen szerint nem gond, amúgy is a valódi élet számít. Egy kicsit nehezebb dolgod lesz, mint másoknak, nagyon nehéz lesz olyan embert találnod, aki téged szeret majd és nem a telefont, de ne add fel, kellenek az olyan fiúk, mint te. :)


18/L

2016. aug. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez előny én is jobban szeretek élőbe beszélni mint a messengeren dumálni mindenről csak azért jól esik ha néha ír, hogy "Jó reggelt! Hogy aludtál?" "Hogy vagy?" Stb stb
2016. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább mint fordítva:)

Egyébként én sem szeretek neten beszélni mert az olyan felszínes...

2016. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudunk találkozni rendszeresen, akkor persze teljesen rendben van, ha csak pár szót váltunk, vagy a következő találkozó időpontját. De vannak olyan helyzetek, ahol kicsit hiánypont lehet, hogy online abszolút nem lehet beszélni. Pl., ha valami oknál fogva 2 hétig nincs találkozó. Viszont, ha telefonon lehet veled ugyanúgy beszélni, meg hasonlók, szerintem teljesen rendben van.


(Amúgy tartsd meg azt a jó szokásod, hogy személyesen jó a kommunikációs készséged, meg szeretsz is és tudzs is miről beszélgetni. Ez mindenféleképpen előny.)


Mostanság én is ritkábban használom a FB-t. Egyszerűen fárasztó írásban ennyit kommunikálni. Vagyis a csevegés fárasztó. Fontos információk megbeszélése hasznos tud lenni. :)

2016. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

U.i.: én ahoz vagyok hozzászokva, hogy mindenkitől messze élek, vidéken, így muszáj kiegészítő beszélgetés valamilyen szinten (online), különben sosem lennék itthon az utazgatások miatt. Így is sokat járok el. :D

18/L

2016. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2016. aug. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!