Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 éves fiúként, hogy ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiúként, hogy ismerkedjek más lányokkal?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok helyekre nagyon nem szoktam eljárni.Rájöttem,hogy a saját iskolámból nem szabad senkivel se komolyabbra fordítani egy dolgot..Főleg nem osztálytárssal.Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan próbáljak meg ismerkedni korombeli lányokkal.És egy másik gond,hogy ismerkedéskor elég nagy bennem a bátortalanság és az önbizalmatlanság.

2016. aug. 11. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz beszélgetni irj nyugodtan

14L

2016. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ráérsz még ezzel szerintem, főleg ha ennyire bizonytalan vagy. Azért ne keress csajt, hogy legyen valakid és menő legyél.
2016. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Énis ilyen vagyok , zárkozott nem vagyok barátkozos tipus :D De majd csak lessz "valaki"
2016. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21:59-es válaszoló..igazából nekem volt egy rövidebb "kapcsolatom" csak akkor nem nagyon kellett az ismerkedés mert a lány csak 1 teremmel járt arrébb.De rájöttem,hogy saját iskolából nem szabad senkivel..utcai ismerkedésben pedig nem nagyon vagyok tapasztalt.
2016. aug. 12. 09:48
 5/5 Thec válasza:

mond meg a csajnak hogy szopjon le azt takarodjon el reggelre ez általában beválik


82/férfiállat

2016. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!