Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemistakent hogyan ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistakent hogyan ismerkedjek, gimis lanyokkal?

Figyelt kérdés
Gimiben konnyu volt, volt egy csomo gimis ismerosom, ismertem mindenkit. Most viszont, hogy Pestre jottem, nem ismerek egy gimist se. Igy viszont egyszeruen nem tudok ismerkedni, pedig egy 17 eves lannyal sokkal jobban kijonnek mint 21 evessel :)
2016. jan. 4. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát pl itt is tudsz :)

De amúgy miért pont 17 éves? 16 vagy 18 már nem is jó?

2016. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
17 eves fetisem van, ha a lany elmulik 17 rogton szakitok... just kidding lemaradt egy pl csak :D igazabol a lenyeg annyi, hogy fiatalabb legyen veluk valahogy jobban erzem magam :) es hat nem tudom hogy mennyire van ertelme itt ismerkedni :'D
2016. jan. 4. 16:54
 3/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Van értelme itt is ismerkedni :) Megannyi jó emberrel beszéltem már ^^ Mindegyikük kedves volt :) Ha kitartóan keresel, biztos találsz valakit itt is :D (tapasztalat)

17/F

2016. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannnak itt jóarcok... Khm pl én is meg én kicsit egoista vagyok :D
2016. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Haha, koszi lehet mindjart ki is irok egy uj kerdest hogy kozepiskolasokkal ismerkednek ^^

Tenyleg koszi amugy, megy mindenkinek a zold pacsi :)

2016. jan. 4. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Az nem zöld pacsi :( az egy zöld stoppoló
2016. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkit lestoppoltam... remelem valami jo helyre megyunk :D
2016. jan. 4. 17:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Valami jó helyet válasszunk :D

Mucsaröcsöge? xD

2016. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire èrdemes itt ismerkedni. Távkapcsolat nem lehet jó. Bár ismerek olyanokat akik gyk-n keresztül jöttek össze, ès persze vannak itt olyan emberek akikkel tènyleg jól lehet beszèlgetni, de azok általában az ország túlsó rèszèn vannak. Esetleg ha van olyan haverod, aki mèg közèpsulis, össze tud hozni valamilyen lánnyal:)
2016. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincsen senki, ha lenne nem aggodnek :) Nem tudom, lehet megyek a mekibe dolgozni, ott tudtommal vannak gimis diakmelosok :D
2016. jan. 4. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!