Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy a korkülömbség? Szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülömbség? Szerintem nem!

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány suliban de nem tudom sok e a lorkülömbég én nwmwt mondanék! 1 év :-)

2016. aug. 11. 23:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Korkülömbség, nemet mondanék bocsi a hibákért
2016. aug. 11. 23:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy év van köztetek? Az egyáltalán semmi! Hány évesek vagytok?
2016. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy. Voltam együtt nálam 4 évvel idősebb csajjal is.
2016. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hülyének fogsz tartani de én 12 a lány 11 tudom még kicsit fiatalok de nem nagy dologgal kezdenénk tudod beszélgetés egy két fagyizás ismerkedés de ne hülyeségekre gondolj már 7. es leszek ő 6.os
2016. aug. 11. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Korán kezded, öcsipók! :D Szerintem ismerkedjetek nyugodtan, majd kialakul valami. :D
2016. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van két ismerősöm akik 6.-ba jöttek össze és még osztálytársak is voltak, ők is csak beszélgetéssel kezdték és már 5 éve együtt vannak, szóval HAJRÁ, ritka az ilyen, hogy ennyire tartós lesz a kapcsolat, de sikerülhet:)
2016. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azz eddigi válaszokat mondom nem komoly dolgokkal kezdem de tetszik és én úgy érzem hogy szeretem :-)
2016. aug. 12. 23:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belőled igazi úriember lesz. ;) Ritka az ilyen intelligens megnyilvánulás ennyi idősen.Szerintem jól meg lesztek a lánnyal,ha ő is ilyen okos,mint Te!
2016. aug. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Attól félek én nem leszek jó neki :-( mert kicsi voltam és egy vírus ráment fülemre éa egy pici hallókészülék van benne és.ha odanézne nem biztos tetazenék neki ha.pedig nem teszem be akkor meg nem hallanám sokszor mit mond
2016. aug. 13. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha normális és aranyos akkor nem fog ilyen miatt "elítélni". Ha pedig mégis, akkor nem érdemel meg. Add önmagad, ez a legfontosabb!
2016. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!