Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan érnétek el azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan érnétek el azt, hogy valaki szerelmes legyen belétek?

Figyelt kérdés

Annál, akit egyáltalán nem érdekeltek úgy, mint férfi/nő, lány/fiú, csak barátként tekint rátok. Hogyan ismerkedtek ? Írnátok dolgokat, amiket ismerkedésnél szoktatok írni ? Mert nekem sosem volt még barátom, 18 éves vagyok és egyszerűen nem tudok fiúzni... Másokkal olyan könnyű beszélnem és jól meg is értem magam mindenkivel, de ha kedvelek valakit, annak csak hülyeségeket tudok írni. Légyszi segítsetek.


18/L



2016. aug. 12. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elérni. Biztos voltak már beléd is szerelmesek, csak nem tudsz róla.
2016. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megnyílni, mindenkiben vannak különleges dolgok. Talán nem vagy elég közvetlen és így érzik, hogy távolságot tartasz, ezért nem szeretnek beléd. Engedd magadhoz közel az embereket és sikeresebb lehetsz. Bátran írd le vagy mondd el a fura/őrült gondolataidat is a beszélgetések során. Ezzel érdekesebbé válsz és ezt hívják annak, hogy magadat adod. Csak lazán, ne görcsölj a beszélgetésekre.


A leírásból rágörcsölsz, nagyon meg akarod fogni az adott fiút, talán el is riasztod ezzel. Ez a két problémád lehet. Próbáld átlépni ezeket. Sok sikert, össze fog jönni! :)

2016. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erről olvastam egyszer egy cikket a bien.hu-n azthiszem, hogy gyakran néz a szemébe, mosolyogj rá sokat, érintsd meg többször is finoman másodpercekre... Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de ha gondolod keresd meg. Pár hónapja olvastam ezt a cikket, szóval még tuti fent van

Sok sikert hozzá! ;)

2016. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!