Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sz#rik a fejemre az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sz#rik a fejemre az a lány, akibe szerelmes vagyok ha kedvesen közelítek hozzá és miért keresi a társaságomat akkor, ha rossz hangulatban vagyok és bunkó vagyok vele? 19F

Figyelt kérdés

ha próbálok közelebb kerülni hozzá, sosem foglalkozik velem, csak taperolja az iPhone-ját, nem figyel és úgy érzem, mintha nem is érdekelném.

ha rossz napom van, nincs kedvem vele beszélgetni vagy nem vagyok túl türelmes és esetleg bunkó is vagyok vele, akkor állandóan odajön hozzám, hogy mi van velem és szeretne velem lenni....

mit csináljak vele??? szerelmes vagyok belé és nem akarom feladni, de ez a kettősség az ő részéről teljesen kikészít és nem tudom, hogy mit kellene tennem, hogy anélkül is figyeljen rám, hogy megjátszanám neki a nagy bunkó parasztot


2016. júl. 24. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszeltel mar vele arrol hogy bele vagy zugva?
2016. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nem...jövő héten tervezek beszélni vele erről
2016. júl. 24. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerüen a bunkóságot szereti... 17/L
2016. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tipikus budapesti lány...
2016. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne beszélj vele az érzéseidről, mert akkor el is buktad az egészet.

Egyébként a lányoknak az a vonzó, ha nehezen kapható és rosszfiúsabb vagy, nem az, amikor kedveskedsz neki, és próbálsz kedveskedni, ezt jegyezd meg.

Valahogy úgy nyomulj rá, amikor rosszfiúsabb hangulatod van, viccelj vele, finoman folyamatosan érintgessed meg aztán ha már minden okés akkor megpróbálhatod megcsókolni.

2016. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fejedre is fog szarni ne haragudj hogy ilyet mondok de ő a mai tipikus lányok közé tartozik.
2016. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerint vallx be neki !
2016. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleg gyakran igaz hogy egy kis bunkosag vagy szarkazmus sexy es kihivo de az allando torekves es kedvesseg az nyomi vagy uncsi...
2016. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!