Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék szexibb?

Figyelt kérdés

Aki azt hitte, hogy egy nő tette fel a kérdést, egy csinos képpel várva, az most csalódhat, 19 éves fiú vagyok.


Az érdekelne, hogyan lehetnék szexibb, és hogy milyen az a pasi aki után megfordulnak a nők.


Kicsit vékony vagyok, 179 centi 63 kiló. Annyira nem tartom magam csúnyának, beszélgetni is ellehet velem, nem vagyok hülye, van munkám, végzettségem stb. Átlagos cuccokban öltözködöm, nem akarok a mai menő fiúkra hasonlítani, (pl. felnyalt haj, kivágott póló. (bár van 2 kivágott pólóm de nem hordom)) nincsen kihullva a fogam, nem vagyok kancsi, nem vagyok pattanásos stb. Csak annyit akarok, hogy valaki nézzen meg, olyan szemmel, hogy lássam, nem csak azért néz mert bambul, hanem mert szimpatikusnak tart, esetleg tetszem neki.


Lányok! Milyen számotokra az a fiú akire ránéztek és megfordul a fejetekben, hogy jól néz ki?


Privátban küldhetek képet is, ha valakinek ez számít.



2016. aug. 13. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Muti képet:)
2016. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Küldheted ;)
2016. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nekem is.
2016. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet:)
2016. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

4es vagyok. rohadt szép a szemed színe, tök normálisan nézel ki a kép alapján.

szerintem szakáll nélkül jobb lennél :D (de lehet ez csak a személyes szkeptikusságom az arcszőrzettel szemben).

2016. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
bocsi, 3-as vagyok*
2016. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
na már ketten mondták hogy szakáll nélkül jobb lenne. csak úgy túl kisfiús az arcom. köszönöm aki eddig segített!
2016. aug. 13. 11:10
 8/27 anonim válasza:
Küldjed nekem is.
2016. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet! :)
2016. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

küldheted a képet:)

őszinte leszek előre szólok

2016. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!