Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék nőiesebb,...

Hogyan lehetnék nőiesebb, szexibb?

Figyelt kérdés
Igazából mostanában elég egyhangúan (farmer, póló, sál, bőrzseki, vászoncipő) öltözködöm és szeretnék változtatni. Vékony vagyok, de viszonylag alacsony. Szeretnék olyan igazán nőies nő lenni, szerintem a személyiségem megvan hozzá, de öltözködésben kéne egy kis segítség. Esetleg linkelhetnétek is! Köszönöm a segítséget!
2011. ápr. 13. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Főképp úgy, hogy nem a divatod követed. Egy igazi nő a legújabb divat nélkül is levesz minket a lábunkról.

Öltözz emberien, ne mint egy p*csa. Felejtsd el a csőnacit, bőrkabátot. Az öltözködésed tükrözze a világnézeted...

Kb. ennyi, mivel szeretjük azokat a nőket, akik nem birkák. Azokat csak meghúzni akarjuk, semmi komolyat...

2011. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én nem értek egyet az előzővel. Egy bőrkabát igen is lehet nőies és szexi :) És a csőnaci, ha igényes, magyarán: letisztult, nincs itt meg ott megszaggatva, és jól áll, tudod viselni abszolút nőies tud lenni:) Egyébként a nő belülről fakad. Szóval ha a személyiséged meg van hozzá, jól fognak állni azok a cuccok amik (szerintem) nőiessé tesznek egy nőt: -pólóként a hosszított pólók vagy tunikák nagyon szépek. vagy a "denevér fölsők" ami persze nem mindenkinek áll jól. vagy amikor egy bővebb fölső alá (ami a csípődön feszül a válladnál meg letudod húzni). feszel egy pántos fölsőt és az kilátszik. - nadrágként egy fekete csőnaci (az elején leírtam, milyen a jó.xD)

-cipőnek meg magassarkú, persze nem 10cm-es tűsarkú hanem szolidabb változat. ha nem tudsz benne menni(én is így vagyok velexD) akkor egy ízléses topánka, balett cipő nagyon szép:)

nekem ennyi körülbelül:) De írj privibe ha még jobban kifejtsem :) 15/L

2011. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!