Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tudtok erre nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudtok erre nekem válaszolni? ( Főként kamsz fiúkra lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,hogy nincsen barátom,nem arról van szó,hogy csúnya lennék vagy ilyesmi(egooo :D ) ,mert sok srácnak teszem,de egyszerűen nem szólítanak még,akár az utcán vagy ilyesmi,nagyon megnéznek és szoktam hallani,hogy sugdolóznak "nézd már,de jó csaj" de egy se mer megszólítani,pedig annyira örülnék neki.Nem hatalom le senkinek sem a fejét és kedves vagyok( na tessék megint onfenyezes :D) még csak 16 vagyok,de akkor is zavar :(

2016. aug. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó sztori, köszi hogy megosztottad velünk, de mi a kérdés? :D
2016. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát az utca közepén nem valami egyszerű leszólítani valakit :D kell hozzá jó sok bátorság. Azt nem tudhatja az adott személy hogy nem vagy bunkó és nem küldöd el a francba. :D
2016. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
És ha én pimasz fiú vagyok? Viccet félretéve, valószínűleg szégyenlősek. Mondjuk én is megemlítem a haveromnak, ha egy csaj jól néz ki és elmegyünk mellette, de nem szólítok le ezért senkit. :) 15/F
2016. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát figyelj az nem csak úgy van ám a félénkebbeknél h csak úgy spontán odamegy hozzád ezt csak azok csinálják akik ilyen nagyon menő kemény gyerekek mert ilyenkor a lányok 75-80%-a megijed v nem is tudja mit mondjon hirtelen és zavarba jön aztán csak beégés lesz belőle vagy elküldik meg a többség lehet nem is szeret az utcán ismerkedni de ezt nem tudom:) de ha mosolyogsz a kiszemeltedre vagy ha merészebb vagy kacsintasz egyet akkor tuti venni fogja a lapot :D úgy látom h meg vagy magaddal elégedve hála istennek szal súlyos önbizalomhiányban nem szenvedsz. :)

na de röviden annyi h adj nekik egyértelmű jeleket arra h zöld az út és akkor sztem seregleni fognak ha tényleg jól nézel ki :P :D

2016. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallod ugyanez van velem!!😲Csak én mondjuk még annak sem örülök , ha rám mosojognak...Nem hogy még jöjjenek oda...Te amúgy gondolj bele, te sem mennél gondolom oda egy helyes fiúhoz csak úgy, hiszen leheg hogy barátnője van meg úgy alapból nem ismered. 16/L
2016. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Én odamegyek szívesen. 😎 Csak fiatalabb vagyok nálad. 😂😭 Amúgy meg, nem is a bunkóság/bátorság az akadály, hanem, hogy nincs is jó csaj az utcán vagy nem tetszik annyira. 😃
2016. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem oda egy lányhoz az utcán. Nem is kell említenem, rohadt sok bátorság kellett hozzá. Valószínűleg ezért nem mennek oda hozzád, meg van aki nem is szeret így ismerkedni.

Legközelebb ha ilyet veszel észre, csak mosolyogj rá. Nem ilyen kuncogósan, csak simán egy aranyos mosoly. Nagyon sokat segít, és nekem ez egy biztos jel lenne. Ezután nem is kéne gondolkoznom sokat.


Ha érdekel hogy mi történt, nyugodtan írj. Sok sikert 18/f

2016. aug. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom ,hogy ez bunkó hangzódjon de ennek most az volt a lényege ,hogy szép vagy és azt akarod ,hogy még több fiú értékelje?
2016. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!