Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon szeretnék megtanulni...

Nagyon szeretnék megtanulni angol, német, horvát vagy esetleg franciául is. De főként angolul tudtok ajánlani olyan oldalt ahol tudnám valamelyik nyelvet tanulni vagy levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Bármilyen nyelvet szívesen megtanulnék.Ha van köztetek olyan aki valamelyik nyelven szívesen megtanítaná akkor írj privátba.Az angol tanárom nagyon rósz úgyhogy ott nem tudok megtanulni. Marketinggel szeretnék foglalkozni majd ezért nagyon fontos a nyelv és ezért szeretnék megtanulni minél több nyelvet megtanulni.

2016. jún. 26. 00:57
 1/4 hyker1811 ***** válasza:

Ha komolyan gondolod, akkor szerintem elengedhetetlen egy tamárszerű személy hozzá, hogy megtanulj társalogni és kijavítsa a hibáidat. Erre az esetre egy komolyabb tanfolyamot ajánlanék, ilyeneket sok helyen reklámoznak. Szerintem ha összeszeded magad és komolyan nekiülsz ilyen körülmények közt, akkor szerintem fél év - egy év alatt meg lehet tanulni.


De a kérdésedből nekem úgy tűnik, hogy hobbi szinten érdekel.


[link]


Erről a helyről sok jót hallottam. Persze netről, otthonról megtanulni egy nyelvet sokkal hosszabb procedúra és kell hozzá kitartás, hogy végigcsináld.

2016. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem leírni hogy a szüleimnek nincs idejük elvinni tanfolyamra, de egyedül nem engednek el.Nem hisznek bennem hogy meg tudom megtanulni bármilyen nyelvet ezért nem fizetnének ki egy online tanfolyamot.Ezért ingyen, online tanfolyam kéne.
2016. jún. 26. 02:42
 3/4 kkovax38 válasza:

Próbáld ki.

[link]

2016. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha gondolod nekem írhatsz angolul. Én meg válaszolok. Nyelvtanra nem a legjobb, de kifejezni megtanulod magad. Én csináltam ilyet, nagyon hasznos volt.
2023. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!