Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mert csak a divat vagy a penz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert csak a divat vagy a penz szamit sok lanynak? Nincsenek mar olyanok akik a belsot nezik?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre a kornyezetemben , hogy a korombeli 14 16 evesek szinte csak a divat kovrto pawak irant erdeklodnek. Vagy kigyurt allatok erdeklik oket. Ha ez sem akk marad a penz. Egyik sem vagyok sem kigyurt es nm veszek fel divatos ruhat. Nm hallgatok sem pop sem discoban hallahato"zenet". Csak rockot vagy rappet. 16/F

2016. aug. 14. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem nézem a külsőt, de azért légy igényes magadra. :) Pont lesz@rom a pávákat :Dd


15/l

2016. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért az is fontos, hogy adj magadra, de aki csak az izom térfogatát, a fiú ruháját, és a pénztárcáját nézi azt a társadalom csak "sarki szakadt csalamádé" néven emlegeti.
2016. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Részben a korszellem az oka, ami hedonista, engedékeny és önimádó. Azt sulykolja az emberekbe, hogy annyit érsz, amennyi pénzed van, és hogy pénzért mindent meg lehet venni. Nem csoda, hogy rengeteg olyan lány van aki hihetetlen felszínes és anyagias, hisz úgyis lesz majd olyan balek aki nekiáll pitizni.

Abban sincs semmi különös, hogy odavannak a kigyúrt páwákért. A társadalom díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), és ezek a nagy debella állatok előszeretettel alkalmazzák az erőszakot mindenütt ahol csak tudják, nem csoda, hogy ez sok lánynak imponál. Persze amikor otthon őket képeli fel a gyurmagyurka pasijuk, akkor megy a sírás-rívás hogy micsoda szemetek a férfiak...

2016. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a pénz fontos, a divatot nem szeretem. Akkor most öljem meg magam?
2016. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért 14-16 évesen nem értem még milyen pénzt néznek. A szülők pénzét? Ha azt az nagy hülyeség.

Én azt hittem hogy nekem tényleg nagyon számít a külső majd 16 évesen az első csókom egy egyáltalén nem jól kinéző sráccal volt akit rohadtul bírtam és már nem is érdekelt a külsője. Ha megvan belül az a bizonyos plusz aminek meg kell lennie rohadtul nem számít a külső :D

2016. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lennének olyan lányok akik a belsőtis nézik?

De azért a higiénia is legyen meg..

És én is szeretem a rockot és lány vagyok..

16/l

2016. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat en nem birom a pawakat, a penz meg a divat nem szamit. Mindenki egyeniseg. Meg nem lehet alltalanositani mert mindenkinek mas alkat jon be. En mondjuk birom ha egy fiu izmos mert biztonsagerzetet ad, de azt nem birom ha valaki izomallat. Vannak meg normalis lanyok nyugi. Csak nem a kozeppontban.

15/L

2016. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy azert normalisabb kommentek jottek. Apolt vagyok egyebkent😊 edzeni szoktam. De pl tapasztalatbol mondom h sokat lattam gimiben h lanyok "fiuk" kepet neztek es kb lanyosabban volt feloltozve mint sok csaj. A penzt is tapasztalatbol mondom hisz 1 ismerosomre minden lany azt mondta ronda. De megis mindig van baratnoje. A tarcaja nm de anyu apu tele van
2016. aug. 14. 21:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Am ha meg csak a penz erdekel akk meg gratulalok. Kb elettarsi prostitualt aki a penzt nezi. Gondolom most vagy par ev mulva mar 50 eves pasik lankadt ferfiassagan fogsz probalni valamit kihozni. Nm vagyok minsig ilyen de ez most elegge felidegesitett
2016. aug. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!