Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Több helyre is hívtak már...

Több helyre is hívtak már modellkedni, csak ugye az első fotózásra magammal kell ruhát vinni, de nekem nincsenek olyan fotózásra alkalmas jó cuccaim és így nem olyan jó. Van olyan hogy ott kapok ruhát és ki is sminkelnek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Soha nem modellkedtem még, de sok helyen azt mondják, hogy a klasszikus modell felszerelés az a farmer fehér pólóval. Ezt aztán ki tudod egészíteni sállal, zakóval bármivel, és máris gyakorlatilag egy ruhából csinálsz 20at :D

Én a mindennapokban alkalmazom :)

2013. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2013. jan. 4. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van erre lehetőség, akkor általában ezt előtte elmondják a modellnek.
2013. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdőknek nem csinálnak ilyen "felhajtást", hiszen az rengeteg pénzbe kerül, hogy legyen ott fodrász, sminkes, öltöztető, ruhák...


De nem is kell puccba vágnod magad, legyél ápolt, de természetes.

2013. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ívy1 ***** válasza:
Nem kell semmi különleges ruha,biztos van nőcis ruhád, felsőd,nadrágod,szoknyád,cipőd.
2013. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16
2013. jan. 5. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nagyjából minden fotózásomra kellett magammal ruhát vinni, de a legalapvetőbb dolgokat (fehér top, hosszú kék farmer, sort, egyberuha, magassarkú) De nagyjából sehol nem kellett, vagyis a profi helyeken nem.

Viszont volt olyan fotózás ahol saját ruhákat kellett vinnem és még a sminket is magamnak kellett csinálni (külföldön) hát meg is látszott a képeken, és a fotó színvonala is rossz volt. Ezek az átverésesek :)

2013. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tehát fölöslegesen vittél ruhát és ott kaptál?
2013. jan. 6. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször igen, de volt olyan is hogy semmi nem volt és csak az enyémek kellettek, de olyan is, hogy csak a cipőimet hasznosítottuk. Változó :/ Kérdezd meg a helyet ahova mész, hogy hogy lesz :)
2013. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!