Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a problémája? Hogyan lehetne 'orvosolni'?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom ,akibe belezugtam.. Nyár elejèn elmondtam neki az erzeseimet iránta, de o visszautasitott es arra kert hogy maradjunk csak barátok. Nyáron sokat chateltunk , tartottuk a kapcsolatot ,de amiota megkerdeztem hogy esetleg talizhatnánk e azota nem ír :/ nemtudom mitèvő legyek, semmi bántót nem mondtam neki soha .. Nem szeretnèm elvesziteni .. Segitsetek pls

2016. aug. 14. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
hivd el valahova fagyizni,pizzázni,ha nem válaszol akkor lehet h mást szeret
2016. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani "baráti" talira hivd el. Ha sikerul akkor lepd meg valamivel (csoki,vagy valami olyan nyakláncot,ami mindkettőtöknek van)
2016. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy hol lakik akkor menj el hozzá személyesen
2016. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Barátom felejtsd el ugyan ez van velem is.
2016. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja ,hogy bejön neked és õ nem akar semmit akkor hülye lesz elmenni veled egy talira ami már lassan igazából egy randi amit õ nem akar mert lehet ,hogy a második elutasítás után tönkre menne a barátságotok. Ha talizni akarsz vele én azt ajánlom ,hogy ne csak ti ketten legyetek hanem többen és akkor az csak egy baráti talinak számít és lehet ,hogy még el is kezd vonzódni hozzád
2016. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
figyu.. jól tetted hogy megmondtad neki hogy érzel? Igen. Visszautasított? Naés. Van rajta kívül rengeteg nő. Minél hamarabb hagyod őt a fenébe annál boldogabb leszel hidd el
2016. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!