Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gamer lányként hogyan ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer lányként hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Nos, afféle "hibrid" vagyok. Szabadidőmben szívesen játszom videojátékokat, de ha úgy adódik örömmel találkozom a barátaimmal, esetleg megyek kirándulni, stb... Szóval nem a gépem a párom, és igazán szép a grafika is az élet című játékban, amit elsősorban tolok. :D Olyasvalakivel szeretnék összejönni, aki szintén szereti a videojátékokat, ez jó lehet kiindulásnak... Viszont nem kéne valami önbizalomhiányos, antiszociális pasi sem, aki a virtuális világba menekül, pedig sajnos a hasonló érdeklődésűek nagy része ilyen. Hol lehetne valami normálisabb "kockát" megismerni? Ami még bonyolít a helyzeten, kizárólag a duci pasik vonzanak... :D Vagy erről egyből mondjak le, hogy gamerek között lesz olyan, aki alakra ideális, és magával is ki van békülve?

Ha úgy adódik, én nem félek kezdeményezni. Esetleg arról is írnátok valamit, hogy mi a véleményetek az olyan lányokról, akik akár kezdeményeznek ha valaki tetszik/szimpatikus nekik? Köszi előre is a válaszokat! :D

18/l



2016. aug. 21. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam játszani, bár túlsúlyom nincsen, sportos vagyok. Szimpatikus ha egy lány kezdeményez, szerintem modern felfogás, nem a kőkorszaki csináljon mindent a férfi mentalitású. 20/F
2016. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

PlayIT-n találod szerintem a legtöbb gamer-t, de esetleg a Mondocon-ra is érdemes lenne kinézni ez ügyben, nem csak animések vannak ott, találkoztam jópár "csak" gamer sráccal is ott. Esetleg még játékokon keresztül, bár ott elég nehéz olyan pasit találni aki nem a virtuális világban éli mindennapjait.

-egy hozzád hasonló gondokkal küzdő gamer lány :D

2016. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Fenébe, épp most adtam le 5 kilót :D

Egyébként szeretem, ha egy lány/nő életképes, és nem csak van, mint egy darab bot, mondván "ő aztán nem lép semmit". :D

2016. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Online játékok, oldalak, hidd el rengeteg kocka van.:D Én is így ismertem meg barátom és már egy éve együtt vagyunk.:)
2016. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Steamed van? Esetleg ha cs-zel vagy dont starve-zol, írd már meg :D

Playitet javasolnám, esetleg vannak mostanában ezek a pokémonos találkozók.

De ha olyanra vágysz akinek nem csak a gép az élete, akkor nem árt akár csak a baráti körrel elmenni ide-oda, talán mázlid lesz és belebotlasz valakibe :D

18l

2016. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gamer rendezvényeken.

Nekem nagyon bejön, ha egy lány játszik. :) (Bár már nem játszottam két hete.) 15/F

2016. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Rendezvényeken, online játékokban simán menni fog:D Ha elmondod, hogy lány vagy, egyből rád írnak, aztán kiválogatod az értelmesebbjét, elkezdesz velük beszélgetni, aztán tessék:D Egyébként én is kb. ilyen vagyok, a duci és a sportos között, épp tömegelek, úgyhogy feljött egy kis zsír:D Ha cs:go-zol, és szeretnél játszani, írj egy privátot, de nem kell egyből ismerkedés céljából, csak simán szórakozásból.

18F

2016. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
PlayIT, Mondocon, meg ilyen rendezvényeken... De egy tippet adok: Ne gyakorikérdésen :D
2016. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell hasonlóval ismerkedni. Inkább normális pasit keress aki hagy játszani.
2016. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Játszol és szívesen kirándulsz ?

Maga a tökély. :D

Hasonló felfogásom van nekem is, amikor tudok megyek haverokkal, de szívesen játszom. :D


Ha egy lány kezdeményez, azt én pozitív dologként élem meg és szerintem a többség is, szóval hajrá. :P


16/f (Picit pufibb :P)

2016. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!