Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek hogy megy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek hogy megy?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy idén össze szedem minden bátorságomat, és innentől kezdve férfiként viselkedek. Ha tetszik egy lány, oda megyek, de. Addig oké, mert már mentem oda lányokhoz, eléggé fel tudok oldódni, viszont maga a nyitó szöveg. Már kitapasztaltam, hogy a "csajozós dumák" egyáltalán nem jók, vagy csak ritkán, csaj válogatja.


Kitapasztaltam, hogy az előre megtervezett sem annyira jó, így a spontán, Szia, megiszunk valamit? rövid, de lényegretörő dumán gondolkodtam.


Ti hogyan szoktatok nyitni? Kétségeim vannak afelől, hogy egyből meghívjam, vagy érdeklődjek nála, hogy mi járatban, vagy hogyan? Ti hogy szoktátok?


17/F


2016. aug. 22. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megverekedek vele
2016. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ágyban én is megverekednék már egy jó kis bigével. :D
2016. aug. 22. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, hát egyenlőre nekem sehogyan, pedig az elhatározás megvan, hogy szedjem össze magam, és próbáljak meg lányokat nyitni, de eddig nem nagyon jött össze :D Meg hát sok gyakorlás kell hozzá, azt látom, hogy egy rutin dolog legyen, hogy az ember nőkkel társalog.

Meghívni valamire mondjuk annyiból nem jó, hogy azzal rögtön alárendeled magad a lánynak.

20/F

2016. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nézem, a sziát minek írtam oda XD
2016. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit most leírok, az megszólításnak 100%ban beválik, utána már csak rajtad múlik hogy tudod-e folytatni a beszélgetést:)


-Szia! Ne haragudj hogy zavarlak, de nagyon jól néz ki a felsőd.(bármilyen ruhát, cipőt, táskát mondhatsz) Megtudnád mondani hol vetted? Ne érts félre:D csak a unokatestvéremnek ma van 18. szülinapja, és valami szép ruhával akarom meglepni, de nem találtam sehol, pedig már 5órája ruhákat keresgélek.

Én ha ismeretlenről van szó, akkor csak ezt használom. Egyszerű, hihető szöveg. A csaj örülni fog, mert gyakorlatilag burkoltan de megdícsérted a ruháját. Szívesen fog neked válaszolni, és a kedve is jó lesz. De ami a legfontosabb, jó benyomást keltesz azzal, hogy törődsz a rokonoddal. A beszélgetést elkedztétek, innen már rajtad áll a dolog. És a legeslegjobbat még nem is mondtam! Ha sikerül vele elkezdeni beszélgetni, és már beszéltek egy 5 perce folyamatosan, és kifogytál a témából, akkor egyszerűen megkérdezed a nevét, és mondod neki hogy majd facebookon folytattjátok, de most sietsz megvenni a ruhát:) nekem ez mindig bevállt eddig.


Ui:

-Vidám, mosolygós srác vagyok, önbizalmam úgy látszik nagy van, de igazából csak nem érdekel az emberek véleménye, szóval sose volt baj ha lánnyal kellett beszélnem. Lehet csak ezért sikerült ez mindig, szóval nem garantálom a sikert, de elég jó megoldás, mert 4-5 perc beszélgetés kell csak, és aztán már otthon este folytathatod nyugiba facebookon a beszélgetést vele, aztán hívhatod randizni.

2016. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyiss azzal hogy 25 centis farkad van és órákig bírod az ágyban. Ha nem zavar el,akkor akár be is nyelezheted még aznap.
2016. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!