Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti miért nem mentek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti miért nem mentek oda egy lányhoz ismerkedni? Miért szemezgettek vele ha leszólítani se meritek? És ha csaj úgy dönt, hogy oda megy hozzátok, akkor mi az amit szerintetek mondania kell?

Figyelt kérdés
A másik pedig, hogyha van egy csaj aki meglát egy srácot, de előtte nem volt mélyebb kontaktus akkor ők mit várnak el? Miről lehet ilyenkor beszélgetni, ill. flortolni???

2015. aug. 25. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az hogy nem merek odamenni hozzá, csak túl fiatalnak tartom.
2015. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel én nem merek leszólítani senkit ezért nézem kicsit hogy elképzeljem milyen lehetne ha a barátnőm lenne.
2015. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló nagyon ismerős :)
2015. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen 2. hasonló a helyzet :/)
2015. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én azért nem megyek oda hozzá ,mert nem merek ,nem tudom ,hogy az a "szemezgetés" avagy a pillanataink találkozása azért volt-e ,mert tetszünk egymásnak ,vagy csak úgy.

Nem tudom mit kéne neki mondani ,besülni meg nem akarok ,mert máskor is láthat és akkor azon a véleményen lesz ,hogy ott az a lúzer aki besült.

Sajnos nem olyan könnyű egy olyan fiúnak leszólítani egy lányt akinek még semmi dolga nem volt velük ,így jó formán azt se tudja ,hogy eszik vagy isszák.


Amúgy szerintem ,rendezvényen lenne a legkönnyebb ismerkedni ,mert ott már maga van egy téma amivel leszólíthatod ,márpedig a rendezvény. De amúgy nem tudom a helyes választ a kérdésedre.

2015. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van egy srác, aki szemezget veled, de nem mer odamenni. És te pedig oda akarsz.

Mi az, amit mondania kell? Semmit nem KELL. Amit szeretnél, azt mondasz. Nincs elvárásom, az már épp elég jó, ha odajössz.

2015. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Sziasztok én lány vagyok...és én hozzám még senki fiú nem jött oda amikor ''szemezgettünk'' pedig nagyon szerettem volna😞😓😖..mert rettentően tetszik ...nem kimondhatatlanul! És ráadásul nem egyszer szoktunk ''szemezgetni'' ahh..mindegy..a lényeg hogy sztem merjetek odamenni egy lányhoz..aki ráadásul lehajtja a fejét vagy elpirul és a tekintetedet keresi..vagy te az övét.mert az tényleg azt jelentihogy tetszetek egymásnak! 😉😊 legalább nektek legyen szerencsétek! 😔😘
2016. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!