Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az ilyen kinézet?

Figyelt kérdés
Hosszú, göndör, barna haj, barna szem, pici kecskeszakáll és ezek mellé rocker ruházat (bandás/sima egyszínű pólók, farmer/terepmintás nadrág és bakancs/sportcipő) Ezek mellé kissé izmosabb testfelépítés, széles váll, vékony derék. Egyetlen bökkenő a 170 cm magasság. Mi a véleményetek?
2016. aug. 24. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem epp az en izlesem, de egy rocker csaj biztos odaig lenne erted
2016. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem egész jó, ahogy így leírtad de így nem birja senki se igazán megállapítani. Na meg a belső a lényeg nem a külső. :D

Átlagosan néz ki valaki az már bőven elég. A magasság meg nem gáz szerintem. Én 171 magas vagyok és úgy vagyok vele, a velem egy magassagú még nem baj.:)

2016. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen... A belsőt elfelejtettem... Többnyire szótlan, kevés emberrel áll szóba, de értük bármit megtesz, művészlélek, néha túl őszinte, védelmező típus és macskamániás...
2016. aug. 24. 00:59
 4/9 anonim ***** válasza:

"... bejön az ilyen kinézet?"

Ha az volt a kérdés, hogy a külsőd bejön-e, nem értem, hogy mièrt rimánkodnak a belső tulajdonságokért...


Egyébként a rocker típus nem az én ízlésem.

2016. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján bejön. Mondjuk én 172-174 vagyok, nem tudom mennyire zavarna egy ilyen fiút hogy magasabb vagyok nála :D 16/L
2016. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amúgy ja😂Nekem bejössz csak nalam is az a gaz hogy 170-175 cm körül vagyok🤘🏻
2016. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ez attól is függ, hogy milyen a fejed. Ha vámpír fogaid vannak, gülü szemekkel és levesbelógó orrod akkor kérdéses.


De ha okés akkor igen! Mert én is mûvészlélek vagyok és göndörkès hajú, csak egy bökkenô van 176cm vagyok xd

2016. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fogaim teljesen rendben vannak, szemem az kissé olyan mint Bud Spencernek (mindig hunyorítok kissé, nem tudom miért) és az orrom... Hát... 2-szer eltörték pogoban xdddd de nem látszik rajta semmi különös. Ja és 19/f :)
2016. aug. 25. 00:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és volt magasabb barátnőm, csak nem tudom hogy mennyire elfogadott ha 1-2 centivel magasabb a lány :/
2016. aug. 25. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!