Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresés mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés
Nem élek olyan helyen ahol sok lenne a korosztályom belüli lány és hát sokan ajánlották az internetes társkeresést. Nem vagyok egy otthon ülős típus meg járok bulizni is de nem vagyok az a nagy ívós szóval csak néha megyek le nagyobb bulikba. Nincs gondom közvetlen vagyok beszélgetek lányokkal de valahogy eddig még sose jött össze egy komoly kapcsolat bár tudom nem azért mennek az emberek buliba hogy életük szerelmét megtalálják hanem hogy kikapcsolódjanak. Na mindegy is egy kicsit eltértem a tárgytól a kérdés lényege az lenne milyen társkeresők vannak ahol tinik is vannak és nem fizetős. Nekem még új ez a netes ismerkedés de ha ennyire ajánlják csak van valami oka. 18f

2016. aug. 25. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Normalis helyeken pl. Badoo, Twoo semmi baj nem érhet.
2016. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Húú figyi én magamból indulok ki, de szerintem kerüld el. Amikor azt olvasod minden második lánynál, hogy perverzek, szexmániások, kép nélküliek ne írjanak akkor az ember elgondolkozik egy kicsit.Nekem is tököm ki volt már. Ráadásul mindig elutasítanak hacsak nem vagy Brad Pitt. :D Végül meg nem a valóságot tükrözi, de ez még hagyján, ha ragaszkodsz hozzá, csak nekem elegem lett belőle.De próbáld meg hátha több szerencséd lesz. :) Sok sikert!
2016. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!