Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 felettiek! Kulturált, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 felettiek! Kulturált, jó keresővel rendelkező, online erotikus társkeresőket tudtok ajánlani? A kívánt kapcsolat jellegére, tartalmára és hosszú hajú fiúkra lehet keresni? Miért szeretitek az ajánlott keresőt, mik az előnyei?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 37 éves.

2013. febr. 16. 17:33
 1/3 Regisztrátor ***** válasza:
Én az eropolis-t, a swingercity-t, a goldengate-t és a furulya.org-ot használom. Igazából nem gyakran használom a keresőt, de ha online vagyok ( ahol van chat ott belépek) akkor 3 perc alatt 48 pasi akar velem flörtölni. Kell egy kis türelem és rutin a kiszórásukra, de már több kapcsolat is összejött így.
2013. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Csak egyet ismertem.:)

Melyik miért jó?

2013. febr. 20. 01:43
 3/3 A kérdező kommentje:

No, megnéztem őket. A swinger nyilván nem játszik, mert az nem társkereső. A furulya szar. A goldengate-ben van komoly kapcsolat szerinti keresés, de fagy, mint állat, 4,5 óra alatt alig bírtam regisztrálni, és a keresési eredmények értelmezhetetlen. Ugyanarra keresek és különböző találati halmaz jön ki - ha egyáltalán kijön bármi, és nem csak a "homokóra" forog.

Kijött összesen 8 fő az egész oldalról, aki komoly kapcsolatot keres, és mindnek a leírásában az állt, hogy alkalmi szexkapcsolatot keres.

Az az egy, aki érdekelt volna, annak meg le van tiltva alapja. Ha név szerint keresem, akkor meg egyszerűen nem találja a rendszer...

Marad az Eropolis... de ott meg nem lehet se kapcsolatformára, sem hosszú hajra keresni.


Ezért keresek másikat (is).

2013. febr. 20. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!