Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék 10-15 éves, rocker,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék 10-15 éves, rocker, punk, emo, goth lányokkal?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 08:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
15 alatt még azt sem tudják mi az a punk xd olyan fiatalon nem tudják átérezni ezt a stílust. Egyébként én kb 10-11 évesen kezdtem rockot hallgatni (ezzel nen azt mondom, hogy akkor már rockernej vallottam magam), nagyon megtetszett, és mára goth lettem ^^ és én sem mindig mutatom ki hogy goth vagyok, a lényeg az életèrzés :D
2016. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, lemaradt hogy jelenleg 16 vagyok :D
2016. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
LOL gyerekek lassan már egyáltalán nem leszünk egyediek. Én hardcoreos gyerek vagyok. Főleg metalcoret, post-hardcoret,deathcoret hallgatok. Azon se csodálkoznék ha jövő héten amikor megyek gatyát venni, egy suicide silences pólóval találnám magam szembe a h&m-be. Először a bőrdzsekit, majd a szakadt gatyát,mostmár a bandás pólókat is lenyúlták. A bandáspóló szent! Vagyis az volt amíg a r**ancok el nem vették tőlünk.
2016. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Kérdèsedre válaszolva itt tudsz ismerkedni.

Èn pl goth vagyok 10 éves korom óta metált hallgatok. Nem mindig járok feketèbe csak ha épp olyan kedvem van. Nem nagyon hirdetem hogy goth vagyok vagy annak vallom magam. Ez az én saját kis titkom. Ha akarod velem ismerkedhetsz!

13/L

2016. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
2017. okt. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

9-10 évesen hallottam előszőr AC/ DC-t és Iron Maident apám miatt aki nagy rajongójuk, majd 11 évesen Green Day szerelmes lettem. Rá két évre (most) 13 életem kulcselemévé vált a rock, metal, punk. Hányni tudnék a divatrockerektől... És eléggé megbámulnak az utcán öltözködésem miatt aminek őszintén örülök. Viszont biztos vagyok benne, hogy egyedül fogok meghalni, mert szörnyű szövegmemóriám van és nem vagyok a legszebb. Ha érdekel, itt vannak a bandák amiket szeretek és hallgatok:

AC/DC

Asking Alexandria

Iron Maiden

Kiss

Pink Floyd

Skillet

Slipknot

Rolling Stones

Paddy and the Rats

Nirvana

Guns N' Roses

Linkin Park

Tankcspda

Green day

Qween

FISH

Artic Monkeys

Black Veil Brides

Bring me the horizon

My Chemical Fomance

Fall Out Boy


És még annyit, hogy borsódzik a hátam attól, ha nem különbözhetek másoktól, életem legszebb bókjai azok voltak, amikor lehülyéztek, vagy kibeszéltek mert más voltam mint a többiek :P


(13/l)

2017. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És a többiekkel együtt érezve néha legszívesebben csak leülnék a földre és zokognék amiatt, hogy mára divatot csináltak ebből az egészből. Újra összetörik a szívem, amikor megdicsérema csaj pólóját (Rolling Stones) és megkérdezi hogy miért mi van rajta...;(


/előző voltam/

2017. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!