Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol barátkozhatnék rockerekkel...

Hol barátkozhatnék rockerekkel? Befogadják azt aki nem rocker, csak feketébe jár?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 17:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2016. aug. 21. 17:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

(hozzá szeretném tenni h én pl rocker vagyok de öltönyben járok :D külsőleg egyáltalán nem vagyokrocker METALLICA!! MOTÖRHEAD!!!!!!!!!KORN namindegy)

ez attól függ milyen társaság vonz,pl a nyugati tövében gangelő csövespunk-rockerekhez elég ha viszel nekik bort meg feketében vagy

h velem ismerkedj kell h személyiséged legyen :D(csak egy példa)

de szerintem a legegyszerűbb módja ha a közeli ismerőseid között találsz rockert és így együtt kezdtek el gyarapodni,ne csatlakozzSZERITEM

2016. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rockerek.hu malha.hu hotdog.hu Én anno ezeken az oldalakon találtam ilyen embereket. Meg persze élőben barátok révén, vagy koncerteken.
2016. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Például itt, velem:D
2016. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Befogadjak? A mi kis 5 fos barati tarsasagunkbol osszesen 2en vagyunk azok (pontositva metalosok). Egy aki felig meddig, a masik ketto meg elturi xD ergo ha normalisabb csapattal talalkozol azok gond nelkul befogadnak (vagy ha nem annak nem ez lesz az oka)
2016. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

És a miénk? XD egy sátánista rocker aki cuki animésnek néz ki. Egy metálos, egy rap kedvelő, egy emo és egy tankcsapdás rockerlány.

Mégis mindenki elvan magának. Hallgatunk mindenfélét, megiszunk mindenfélét, és beszélünk mindenről:)

Ha normális vagy bárhova befogadnak

2016. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a ruhádat meg a zenei ízlésedet nézik, az már régen rossz. Ha jó arcok és nem csak egy koncertre velük utazó alkalmi havert keresnek, akkor simán, már ha emberileg megfeleltek egymásnak. Ehhez nem kell azonos (vagy egyáltalán bármilyen) szubkultúrába tartozni.

Nálunk vagyunk metálosok, van punk, van "katona", van techno-szerető. Ruhákat tekintve az egyik metálos öltönyben jár, a techno-s a mai divatos ruhákban, ki nem szarja le. Jól néznék ki, ha felvennék egy mittudomén sportos ruhát vagy kitennék a fészre egy popszámot és hirtelen nem barátkoznának velem a többiek :D

2016. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy nagyobb rocker társaságot,velük szoktam lógni csak hát ugye ez függ attól is hogy merre laksz.Fentebb írták hol tudsz neten ismerkedni illetve rocker kocsmák is jó helyek az ilyenre.
2016. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
A csövespunkokat én sem ajánlanám. Nézz el egy két koncertre vagy látogass meg egy lemezboltot/rocker shopot. Egyébként amit a többiek írtak. Vagy írhatsz is ha gondolod :)
2016. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, a csövespunkokkal csak óvatosan, múltkor tankcsapda koncerten széttaposták a lábam, mentségükre szóljon, hogy önkívület állapotban voltak.
2016. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!