Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fiú létezik?

Figyelt kérdés
Egy teljesen átlagos fiúra vágyom aki képes kifejezni az érzéseit. Nekem valamiért úgy hozta a sors hogy minnél jóképűbb fiúval ismerkedtem annál érzéketlenebb és flegma volt. Aki egy kicsit is érzelmesebb az meg külsőleg nem szimpatikus, el van hízva,igénytelen stb. Szóval van még olyan srác aki ki is néz valahogy és ki tudja fejezni az érzéseit? 18/L

2016. aug. 30. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
leírtál engem :D 18 vagyok én is
2016. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én igényes vagyok, sportos, kifejezem az érzéseimet, mégsem találok párt. :D

Helyesség az relatív, nem vagyok csúnya, de ízlések és pofonok. :P


16/f

2016. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok az :)

17/F

2016. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van igen. 20/F
2016. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt keresem, de nem nagyon találtam :/ 18/L
2016. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lányok,szabad vagyok :D Lehet jönni :)

17/F

2016. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 2-es vagyok ***** válasza:

Hát igazán relatív a jóképűség, de nem tartom magam csúnyának :) Van más hibám, de ez speciel nem, ahogy az érzéketlenség és flegmaság sem tartozik hozzám.

20/F

2016. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 donmogyoróscsirke ***** válasza:
"elvan hízva, igénytelen". Megnyugtatlak anyukám, kis idő és ráébredsz hogy a külsőségek azok amik már már minimálisan számítanak csak. Ha találsz 1 érzelmes, normális és életképes embert, ne az legyen a döntő hogy kockás-e a hasa, vagy modell kinézetű. Ahogy rátok lányokra, ránk fiúkra is igaz: ha megtaláljuk a megfelelő embert, mi is kicsit kivirulunk, jobbak leszünk. A te korodban az én ideáljaim is mellméret, hajszín szemszín kombó alapján kerültek besorolásra, de a mai napra odaáig jutottam hogy egy darab feltétel van: könyörgöm életképes legyen az a nő.. :D
2016. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Ui: Készülj fel, most minden gyakoris hódító téged fog ostromolni, én szóltam :D
2016. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hat persze itt mindenki ilyen... Mondjuk en meg olyan embert aki igenyes lenne es a gep elott ul allandoan meg nem lattam nem is ismerek ellentetjek annal inkabb.


Kedves kerdezo minden srac es minden lany nez ki valahogy ahogy te is valahogy kinezel.

2016. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!