Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány aki szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki szeretni tud egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem az első barátnőm azóta nagyon letört és depressziós vagyok. Szeretnék tovább lépni régen nagyon sokat mosolyogtam és nevettem az utóbbi hónapokban ezeknek a száma meglehetősen lecsökkent. Általában csendes vagyok és kicsit félénk. Nagyon nehezen tudja megszerezni bárki is a bizalmamat az ex barátnőmmel 3 éven át beszéltem facebookon mire élőben is találkoztunk. Mindemelett szűz is vagyok (gondolom ez sok lány számára szintén kizáro ok). Van egyáltalán olyan lány akinek tetszik egy ilyen fiu? Vagy ezek mind kizáró tulajdonságok és még várnom kéne pár hónapot hogy továbblépjek. 19F


Néhány kép rólam:


[link]


[link]


És pozitív tulajdonságként szeretek mosolyt csalni mások arcára, általában kedves vagyok, főleg azzal akit szeretek és aki a szívembe lopta magát azért bármire képes vagyok. 🙂



2016. aug. 1. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azta 😳
2016. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el lesz még lány aki oda lesz érted csak kezdj el ismerkedni, mert amúgy nem nézel ki rosszul...nagyon nem :DD
2016. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik :) szerintem nem az a fontos hogy voltál-e már lánnyal vagy hogy mennyire tört le az első kapcsolatod, aranyos és kedves srácnak tűnsz :) én tudnék egy ilyen fiúval járni 16/L
2016. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jól nézel, ki, kedves is vagy, úgyhogy fel a fejjel! Majd túlleszel a csajon :D

Amúgy ha nem lenne egy kiszemeltem akit már 2 éve istenítek, szerintem egész esélyes lennél nálam.

2016. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem nézel ki 19 évesnek

de amúgy aranyosnak tűnsz...csak te szerintem egy tipikusan olyan srác vagy, aki nem tud egyedül lenni... tehát neked szükséged van magad mellé valakire... lehet most ki kéne próbálnod az egyedüllétet :D koncentrálj magadra :D és majd jön a megfelelő lány, ha eljön az ideje :D

"Akit a sors neked szánt, azt még az ördög is utánad tolja talicskán!" ;)

2016. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
lehet ez egy trollkérdés, ha nem akkor töröltesd valahogy, mert rossz fényt vet rád :D amúgy szerintem trollkérdés mert pont, hogy az ilyen srácok jönnek be a sok tininek..
2016. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a másik meg utálok az a szűzkérdés..megnéztem a képeket, nincs a srácon sehol se kiírva, hogy szűz! de basszus ez akkora ostobaság istenem..
2016. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Neem én nagyonjol bírom az egyedullétet :) Hiszen 18 évesen volt az elsö barátnöm és vele is csokoloztam elöször többet nem szeretett volna és én elfogadtam :) és tényleg nem vagyok olyan én ha valakit szeretek örökké kitartanék mellette :) Azpedig hogy milyen fényt vet rám akármi egyáltalán nem zavar tényleg és köszönöm a sok kedves választ nagyon jol estek :)
2016. aug. 2. 00:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szeretnél valakivel beszélni ezekről a dolgokról én szívesen végighallgatlak. ;)
2016. aug. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
。。。ertelmesnek tunsz, es tenyleg nem nezel ki rosszul, szval siman lehet olyan lany aki szeret(ni fog). szerintem ezzel rohadtul nem lesz gondod 😂😂😂 a depresszio meg nem olyan dolog ami miatt aggodnod kene. vagyis azt hiszem meg nem. nekem is volt ilyen szar korszakom, de viszonylag jol kijottem belole :3 nem fogok ide regeket irni (ennel jobban..) de ha gondolod irj es elmeselem mit csinaltam meg minden, hogy olyan legyek, mint regen. mindenesetre sok sikert 😄
2016. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!