Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogy keltsem fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy keltsem fel a figyelmét vagy hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy már egy éve tetszik/szimpatikus egy fiú. Látásból ismerjük egymást. Szeretném felvenni vele a kapcsolatot mert szeretném jobban megismerni mivel nagyon szimpatikus nekem, nem csak a kinézetre hanem az tetszik ahogy viselkedik. Ő most 10.-es 16 éves. Én most vagyok 9.-es és 15 éves vagyok (L).


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 2. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom, amit tanàcsolni fogok nem könnyű de csak kellő eltökéltség kell hozzà. Írj rà facebookon! Nem tudom honnan ismered, ez is fontos mondjuk, mert ha egy suliba jàrtok akkor nehezebb odamenni hozzà személyesen, mindig ott vannak a baràtai és ilyenek, ezért szerintem ez a legkézenfekvőbb! Sok sikert!
2016. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen egy suliba járunk.
2016. szept. 2. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

1es nem igaz, mert valakine barátai sincsenek :D

17F

2016. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!