Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az, hogy bár szeretné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy bár szeretnék egy kapcsolatot, de megrémülök, ha olyan helyzetbe kerülök, hogy összejöhetne és visszatáncolok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire tartozik a kérdéshez, de soha nem voltam szerelmes, inkább csak magányos. Szeretnék valakit magam mellé, de úgy hogy nem bírtam még az elején bele szeretni nem mertem bele kezdeni a kapcsolatba. Gyáva lennék?
2016. jún. 20. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj a másik nemtől. Semmivel sem több a kiszemelt, mint Te. Nézd, ha nem vagy neki szimpatikus vagy fordítva, akkor ígyse-úgyse jön össze. Illetve ha pont ő lesz az igazi, akkor is felesleges idegeskedni és félni. Nem tudod a szimpátiát, az első benyomást megváltoztatni, maximum elrontani. Legyél határozott, és nem lesz baj!

17/F

2016. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet..Mivel olyan vagyok, mint te így azt mondom, hogy normális, mert ha mást mondanék, akkor magamra mondanám, hogy nem normális :O..
2016. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel 😊 köszönöm a válaszokat
2016. jún. 20. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!