Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostmár szinte mindent kipróbá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár szinte mindent kipróbáltam hogy barátnőm legyen, de sehol sem sikerült. Mivel tudom elterelni figyelmemet a lányokról? Nagyon rosszul esik hogy nincs párom.

Figyelt kérdés

Felmentem már rengeteg tarskeresore amiről azt írták hogy jól működik és sok magyar van fent.


Pl. Tinder,Badoo,Jingle,Jamuo,tinirandi,love.hu anotalk,chat.hu,stb...


Kb 35 vagy több oldalra is felmentem,de sehol sem sikerült. :(


Pedig nekem nagyon nagy vágyam hogy barátnőm legyen,de rájöttem m hogy nekem ez nem sikerülhet.


Mivel foglalhatom el a figyelmemet?


Az a baj ez nekem nagyon nehéz,mert imádom nézni a lányokat ,miközben suliba megyek ráadásul szeretethiányos vagyok.


Valami ötlet? :(


17 éves vagyok.


2016. szept. 3. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon csúnya vagy?
2016. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom...nem kerdeztem meg egyik lánytól sem...De szerintem igen.
2016. szept. 3. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:

küldesz képet privátban?


lehet nem vagy menthetetlen :D

2016. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 beokay ***** válasza:
Külddj képet:D
2016. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, s cserébe mondok pár tippet :)
2016. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem küldök Bocsanat.


Nem alaztatom meg magamat. :/

2016. szept. 3. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már hogy ott keresel társat ahol a rendes fiatalok? A való életben és nem az interneten?
2016. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még ha csúnya is vagy... Vannak dolgok amikkel feljavíthatod magad. Például járj edzésre. Vagy megfelelő ruhákkal frizurával. Ha esetleg szemüveges vagy a megfelelő abból is segíthet. Vagy növessz szakállat. Ami szerinted jól néz ki, az jöhet. A kisugárzás is szépít de azt az emberekkel való ismerkedéssel fejlesztheted, szerintem.
2016. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

en szinte biztos vagyok benne hogy nem lehetsz annyira csùnta hogy megalzatasnak tekintsd ha megnezik harman a keped sztem csak kicsit tobb onbizalom kene :) nem minden a kulsö ja es ha elakarod terelni a figyelmedet hat irany haverok bulizni barmi es ha valahova elmentek ott elobb utobb tuti talàlsz egy kölcsönösen szimpi csajt :) ja es ha mar szeretet hianyos vagy most küldök neked egy virtuàlis ölelèst ès sok sikert

ja es ne mond azt hogy "nekem ez nem sikerülhet " mert tuti fog

2016. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően elfelejtheted a kinézet dolgot. Eléggé képlékeny. Pl.:lehet hogy valaki 17 évesen röhejesen néz ki de mondjuk 23 éves korára gyönyörű férfi lesz belőle, vagy nő. Csak mert... Ilyen van. Ugyanakkor a férfiak alapvetően nem a kinézetükkel hóditanak hanem a stílusukkal ahogy beszélnek ahogy ismerkednek és azt viszont lehet tanulni és fejleszteni. A következőt tudnám javasolni. Először is felejtsd el az aggódást fiatal vagy még ahhoz hogy ennyire rágd magad rajta.



A lényeg. Ismerkedj emberekkel. Csináld és majd megérted hogy pontosan miért. Közeledj a nők felé is közben de csak barátilag. Szigorúan csak barátilag. Sokat tanulsz majd abból is.


Alapvetően azt tudom mondani a nőkről, hogy szinte mindent indirekten közölnek. Apró utalások és testbeszéd utján. És azt kell megérteni, pl.: közli ha fáradt és akkor megkérdezed, miért vagy fáradt? meg ilyenek... Lényegében figyelni kell rájuk és azt vonzónak találják persze ezt a pics*k nem értékelik és a tekorodban a lányok még ilyenek de az is lehet hogy ez csak régen volt így.


Na szóval, ismerkedj emberekkel és közeledj a lányok felé de csak barátilag, ebből fogsz tanulni és majd jön minden magától. Türelem...

2016. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!