Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Szerintetek csak kihaszn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek csak kihasznál, vagy szórakozik velem, vagy tényleg tetszem neki, és járni szeretne velem a srác? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel ha találkozom mindig érdeklődik, közelemben van, stíröl, nevetûnk, hülyéskedünk, mint két barát. Ami idáig oké. De megtudtam, hogy barátnője van, akiről a közöségi oldalon nem oszt meg semmi infót, semmi közös képet (tudom nem kötelező, de akkor is ez egy fajta mindenki előtt felvállalós rész szerintem), pedig a srác szereti a közösségi oldalakat, napi szinten használja is. Amikor meg beszélt róla nekem egyik tesióra után, annyira lekicsinylően, szinte unottan beszélt a "csajáról", és inkább másra terelte a témát, utána együtt mentünk haza, mert egyhelyen lakunk. Ekkor is folyamatosan figyelt, már az egyik barátnőm is megjegyezte, hogy a látszat szerint nem vagyok közömbös számára.


A kihasználását meg arra értettem, mert ha segítségre van szüksége, akkor mindig elsőként engem keres meg, ami jó érzés, meg minden, csak ha én kérdezek, akkor alig akar válaszolni, vagy csak egy tőmondatot ír.

Most nem értem mit szeretne. A barátsagig tiszta a dolog, de akkor amikor találkozunk miért figyel olyan feltűnően, hogy az már másnak is szemet szúr?

Lehet ebből komoly kapcsolat?



2016. szept. 9. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lessz komoly.

Csak le akar veled feküdni.

2016. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy kihasználna , ha azt akarná már megtette volna, szerintem most éppen a pillanatra vár amikor szakíthat a barátnőjével és összejöhet veled


az meg hogy nem olyan segítőkész mint e az azért van mert Ő még nem oylan érett

2016. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni mesélj a srácról valamit miket csinal hogyan viselkedik mi a stílusa. Ha gondolod írd meg privatba.


20/F

2016. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tünik félénk srácnak, mert a többi lánnyal mindig poénkodik, kiröhögi öket ha olyat csinálnak, vagy ha valamelyik túl rámenösen közeledik, akkor lerázza, és odajön hozzám.

Társaságban (buli meg ilyenek) gyakran vettem észre, hogy úgy ül le, hogy engem lásson, és többször összekacsintottunk.

Ha más sráccal vagyok, akkor meg kifigyel távolról, többször volt rá példa, hogy figyelt amikor mással beszéltem és hátranézett mindig. Amikor ezt nem hagytam abba, akkor valami ürügyet keresve kérdezett valamit, ezalatt is végig komolyan nézett.

2016. szept. 11. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges hogy tetszel neki. :)

Lehetséges hogy lehet de ez csak akkor derül ki a megpróbálod.


20/F

2016. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!