Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy lekoptassam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy lekoptassam?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársam szerelmes belém,el is mondta.Finoman visszautasítottam,mert nagyon nem az esetem a srác,nem csak hogy ronda,de bunkó és,azt hiszi vicces.Szóval nagyon nem.Sokszor megmondtam már neki,de csak nem hagy békén,írogat ilyen """poénos""" üzeneteket,meg az osztálytársaim előtt is áradozik,meg nyomul..Nem szeretnék vele bunkó lenni,de annyiszor megmondtam neki kedvesen,hogy nem,de egyszerűen nem érti,és folyton kellemetlen helyzetbe hoz az osztálytáraink előtt.Persze tudom hogy nem lehet neki jó,mert én is éltem már át ilyet,meg gondolom mindenki,ezért nem viselkedek vele rondán,de kezd már nagyon nagyon elegem lenni belőle,és egyszer elküldöm melegebb éghajlatra.Ezt viszont szeretném kiküszöbölni,de ha így folytatja nem fog sikerülni.Kérlek adjatok tanácsot mit kéne tennem,mert már évek óta ezt csinálja!Köszönöm a válaszokat előre is.

2016. szept. 11. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Küld el a f*aszba. Ha szép szóból nem ért, akkor ebből érteni fog!
2016. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha 30 lenne, az eseted lenne?
2016. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Legyel hatarozott mert nyilvan azt hiszi meg kuzdhet erted. De mindenkepp 4szemkozt.
2016. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Parancsolsz? Normális válaszokat pls
2016. szept. 11. 13:47
 5/8 A kérdező kommentje:
2.-nak ment
2016. szept. 11. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Sosem fog békén hagyni. Még mindig elhiszi, hogy van esélye, és valószínűleg sérti az egóját hogy visszautasítod. Megteheted, hogy elküldöd nem udvariasan, akkor le fog kopni, de onnantól egy ilyen srác biztos hogy megpróbál majd kicseszni veled valahogy. Mert beletaposol a nagy önbizalmába.


Fogalmazd meg neki hosszabban és tisztán érthetően, hogy soha nem lesz nálad esélye és szálljon le rólad, először viszonylag udvariasan, ha meg ebből sem ért, akkor tényleg nem tudod leakasztani magadról. Nézd levegőnek, flegmulj vele, ne mosolyogj rá. :) 19f

2016. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnak se kell?
2016. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem.Nagyon nem bírom a srácot.
2016. szept. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!