Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy lekoptassam?...

Mit tegyek hogy lekoptassam? NAGYON IDEGESÍT

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nagyon boldogok voltunk még év elején! De jött az hogy egy lány elkezdett féltékenykedni! Az a baja hogy Legjobb barátok vagyunk! Ha össze veszünk az ő anyja felhívja a miénket! Normális?! Már szóltunk neki hogy NEM kedveljük de megkérdezi: miért? én szeretlek titeket! Nagyon büdös a lehellete, és kínos vele lenni! De nem úgy kínos! Ha a legjobb barátnőmmel érezzük magunkat kínosan inkább röhögünk! Meg azt mondja az a lány hogy az én legjobb barátnőm az ő legjobb barátnője! Ha együtt vagyunk elkezd kibeszélni minket! És még ő mondja hogy annyira szeret minket! Nem rég is szóltam neki de egyszerűen nem fogja fel hogy kicsit sem tudjuk kedvelni! Annyiszor össze vesztünk már de még mindíg pióca ként viselkedik. Ha sorolnám miket művelt! NAGYON NAGYON UTÁLOM! Ki sem akarunk vele békülni! Ezt is tisztáztuk vele! Meg azt hogy szálljon le rólunk! Mégis hogyan tudnám őt lerázni ha egszerűen nem fogja fel?! Alig lehettem ebben az évben a legjobb barátnőmmel miatta! Az a lány folyton kitol engem! Persze a barátnőim ilyenkor rászólnak ő meg beadja az ártatlant! AZ osztály nagy része gyűlöli! Kérlek adjatok nekem tanácsot hogyan rázhatnám le!

2016. ápr. 27. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal többet nem tehetsz. Azért neki is szar lehet,megpróbál barátkozni és mindenki kiutálja.
2016. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg normálisan próbáljátok megbeszélni vele nem vitatkozva. Az anyukák meg akkor szóljanak bele ha kéritek
2016. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Első lépésként nyugodj meg és gondold át jól a helyzetet. Próbáld meg annak a bizonyos lánynak a szemével látni a világot, minden áron küzd egy barátságért amelyet nem kaphat meg, folyamatosan kiközösítik, fájdalmat okoznak, de ő ezzel nem törődik és harcol tovább, eközben elkeseredett, így nem tudja mit tegyen, így kibeszéli az állítólagos barátnőit a hátuk mögött.

Természetesen idegesítő ez a viselkedés. Azt ajánlom, hogy próbáljatok vele beszélni és megértetni, hogy nem szeretnétek vele találkozni. Ha továbbra sem fogja fel akkor: ne vegyétek fel a telefont, ha találkoztok akkor a köszönésen kívül ne beszéljetek vele, adjatok kitérő válaszokat, ne vegyétek figyelembe. Ha ezek után is nyomul akkor hagyjatok fel a köszönéssel is. Kerüljétek ahogy csak lehet. Ha tovább folytassa avassátok be a szülőket is.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!