Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szimpatikus testszik. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus testszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

van egy lány féléve jelöltem fb de nem beszéltünk semmi komolyabbat mert nem igazán volt rá vevő .Annak a kevésnek is a lényege az volt hogy majd ha össze futunk a buszon,vonaton akkor beszélhetünk majd. Azóta nem írt(kb2 hónapja ) de én se neki mert múltkor nem érdeklődött felém nem volt rám kíváncsi sztem és ezért nem tudom h mit írjak neki amiről tud ő is beszélni. Szerintetek mit csináljak ?

Mit írjak h komolyabban tudjunk beszélni?


2016. szept. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimpatikus testszik. Mit csinálj? Írj olyan mondatot aminek van állítmánya. A testsziket betudom elírásnak, oké, de mi az hogy szimpatikus tetszik? Ez a lány szimpatikus, nekem tetszik. Ugye, mennyivel más, mikor állítunk is valamit? A nyelvtan náci kirohanásomat félretéve, szerintem beszélj úgy vele hogy kérdezgess róla. Hogyha kiismered az érdeklődési körét akkor nyilván tudsz olyan témát találni amiről tudtok beszélgetni. A komolyabb beszélgetéseket meg hagyd majd az ismerkedés egy későbbi szakaszára.
2016. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.. elnezest a helyes irasi hibak miatt es koszi a tippet!
2016. szept. 13. 17:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Johetnek meg a tanacsok! :)
2016. szept. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!