Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha szimpatikus nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szimpatikus nektek egy lány - mesélnétek neki volt barátnőkről/szerelmekről?

Figyelt kérdés
Vagy ez pont azt jelzi, hogy nem vagy számára érdekes? Vagy azt, hogy ellenőrzi, hogy reagálsz, ha más lányokról beszél?
2016. jún. 20. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem mindenről lehet beszélni. Mondjuk nem dicsekednék el azzal, ha már 4 barátnőm lett volna 3 hónapon belül, érted. Akkor csak megijed. Egyébként vannak olyan lányok, akik kimondottam szeretik ha a fiú beszél. Ha jó a beszélőkéd ("jó dumás vagy") akkor gondod nem lesz. :)

17/F

2016. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha kérdezi mesélj! a legutóbbit jelenti
2016. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van amikor mi lányok is beszélünk a volt pasijainkról :P Főleg ha az miatt félünk valamitől v ilyesmi, akk barátunk megkérdezi h miért van ez te meg elmeséled h az exed bla bla bla :P
2016. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, ha kérdezné, akkor mondanám, de magamtól nem kezdenék el áradozni egy korábbi lányról.
2016. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen :D
2016. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem feltétlenül jelent friendzonát nálatok? :D
2016. jún. 20. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rákérdez, válaszolok, de egyébként nem, hihetetlen illúzióromboló, amikor csak úgy random elkezd valaki beszélni az előző kapcsolatáról. Nem ajánlom rendszeres témának, ha hosszútávú kapcsolatot akarsz.
2016. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 7-es válaszolóval!
2016. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is illúziórombolóként éltem meg a dolgot, nem tudom, mennyire volt szándékos részéről.
2016. jún. 20. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!