Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudom "kiegyenlíteni"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom "kiegyenlíteni" azt, hogy ronda a külsőm? Hogy tudnék így barátot keresni? L

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan hogy ronda külső. A szépség relatív fogalom. Valakinek lehet ronda vagy, valakinek meg egy topmodellel érsz fel.
2016. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A külsőt lehet alakítani egy bizonyos szintig,egy kis törődéssel.De így látatlanból-az hogy neked mi nem tetszik magadon,s mit lehetne tenni- elég lehetetlen válaszolni.

Esetleg fejtsd ki privátban,hogy mire gondolsz! :)

18/L

2016. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
ez a "ronda" dolog elég relatív...nem szabad ezt kijelenteni hogy ronda mert lehet valakinek meg pont te vagy külsőre a tökéletes :D ezt sose lehet tudni...tudom eléggé elcs**szett egy dolog hogy sose tudod kinek tetszel lehet senkinek de lehet egyszerre több embernek is :D de a kérdésedre válaszolva nekem mindig is tetszett belsőre ha egy lány kedves és segítőkész valamint egy picit a tulajdonának tart :D ezt itt most nem arra értem hogy féltékeny mint állat hanem olyan ragaszkodó picit :D nem igazan tudom elmondani :D ha okos vagy megint nagy plusz pont szerintem sokak szemében ha művelt az megint egy nagy plusz :D ha sokat nevet és vicces megint nagy előny és ha megválogatja a baráti körét és én vagyok neki a legfontosabb (nyilvan egy kapcsolatrol beszélek most) sose a barátok ezek nekem nagyot dobnak az összehangom de azt hozzátenném a félreértések végett hogy ha nem tetszik a lány külseje valószínűleg sosem fogom megismerni a belsejét
2016. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mutass csak egy képet magadrol érdekel hogy lelki beteg vagy vagy figyelemre vágysz, unatkozol v eseteleg tényleg ami az esetek legkisebb % manapság.
2016. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy kis smink (bár a természetes a legjobb szerintem, csodákra képes) A hajaddal is tudsz mihez kezdeni. Öltözködéseden javítasz stb stb. Viszont ha ellensúlyozni szeretnéd, a külsőd, akkor pedig ki kell alakítanod, egy vonzó, energikus, szexi kisugárzást. Nehéz, de megtudod csinálni. Ezzel nem azt mondom hogy ne magadat add, hanem hogy változtass azon ahogyan jársz, beszélsz, mozogsz stb...

Viszont... nem feltétlen vagy csúnya, csak lehet hogy azt gondolod. Beszéltem már olyan lánnyal aki tényleg azt gondolta magáról, hogy ronda, közben pedig az egyik legszebb volt akit láttam.

Sok sikert. 18/f

2016. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
ha vékony vagy, akkor teljesen mindegy, milyen a fejed.A pasik 99,99%-a a világ legrusnyább nőjét is jó nőnek tartja, míg a leggyönyörűbb arcú nőt is leszarja, ha az dagi.
2016. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs ronda nő, csak kevés alkohol...


amúgy meg amíg L vagy addig valakinek mindig kelleni fogsz.

2016. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!