Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk? Hogy viselitek azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Hogy viselitek azt, hogy kb. mar minden lányt lájkoltatok Tinderen de egyetlen egy Matchetek sincs?

Figyelt kérdés
Ha úgy gondolod egész jól nézel ki még jobban érdekel a válaszod.
2016. szept. 15. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert az online rendszerekben ötször annyi férfi van, mint nő és tudnak válogatni, azon kívül jó eséllyel hamar megunják, mert 10-ből 8 férfi bunkó paraszt.
2016. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Elmegyek csajozni, mint a normális férfiak!
2016. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az nem jött össze.....

Azert fordultam ilyen szarhoz de ez is offos :D

2016. szept. 15. 14:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Régebben volt 4 matchem azok lazán átb@s.ak....
2016. szept. 15. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Napasztmek... ez egy ember legnagyobb problémája. Hát akkor megyek és elásom magam.
2016. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel az ilyen appokba ugyse lehet komoly kapcsolatot találni mert mindenki általában csak a dgásért vanfent, ezért nem igazan hat meg xd


100ból kb ha 1 visszalikeol és az se ír szóval gg ez :D

2016. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennem van mit,van hol laknom,vannak minosegi barataim,a családombam mindenki egeszseges,egyetemre jarhatok szoval igen ez egy ,,ember" legnagyobb problemaja 😉
2016. szept. 15. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
na, hát épp ezért kéne befogni és örülni annak ami van és ,ha már a valóságban nem vagy képes össze szedni egy csajt a "minőségi haverokkal" akkor ne itt kérdezd meg miért vagy lúzer az interneten Mr.Healthy professor
2016. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én jól kinéző srác vagyok, de a valóságban félős ahhoz, hogy ismeretlen lányoknál kezdeményezzek, ezért minden eddigi barátnőmet és csajt akikkel dugtam vagy a neten ismertem meg társkeresőn, vagy az utóbbi időben Tinderen. Köztük volt már lány, akivel 2,5 évig együtt voltunk.


Eléggé sok matchem van átlagosan szép lányokkal.

2016. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!