Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen van egy egyezésünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van egy egyezésünk, beszélgettünk még reggel most már nem látom az üzenetek között a beszélgetésünket. Törölt engem?

Figyelt kérdés
elképzelhető?

2016. szept. 1. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Yap...ne Tinderen ismerkedj, ritka retek egy hely :D
2016. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért retek hely? ugyanolyan mint a többi nem?
2016. szept. 1. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szexpartner kell, akkor jó hely.

Az is lehet amúgy, hogy törölte magát.

2016. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy szétvállt tőled:D

Amúgy fent vagyok kb3 napja, és igen vannak ott akik szexpartnert keresnek,viszont többségük (akikkel én beszélek) nem

2016. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet, de sztem meg lehet találni FB-on. Ugye a keresztnevét ismered, meg a várost is betippeled. Én már kerestem így csajokra..
2016. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is szexpartnerkeresőnek tűnik :D Volt, aki egyből a témára tért, dtöbb srác is volt, akikkel tök jól elbeszélgettünk, normálisnak tűntek, aztán jöttek a kérdések, hogy milyenek a melleim és hogy felmennék-e hozzá :D Én töröltem magam.
2016. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ott találtam meg a barátnőmet még tavasszal.

Férfiként az a trükk, hogy nem kell a szexről beszélni és már jobb vagy a férfiak 90%-ánál :D

Pár nap dumálgatás Tinderen, onnan átmentek facebookra, ott meg elhívod a lányt személyesen találkozni, ahol randiztok. Lehetőleg úgy, hogy a szex témát egyáltalán nem hozod fel.


Kérdező szerintem annyi történt, hogy szétvált valóban veled. Ha nem tetszik valami amit mond a másik neked, vagy meggondolod magad a külsejével kapcsolatban (vagy bármi miatt a világon nem akarsz beszélgetni már vele), akkor öt másodperc szétválni vele és akkor eltűnik a közös beszélgetésetek is.

23/F

2016. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!