Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megszeretnék ismerkedni pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretnék ismerkedni pár lánnyal de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Ötletek?

Figyelt kérdés
A témákat nagyábol tudom de én most legfőbbként a bemutatkozási részre lennék kiváncsi.

2016. szept. 15. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Elszeretnék kezdeni járni táncolni és csak egyel lennék fiu+17lány és segítség kéne a bemutatkozáshoz és hogy mire számítsak.16/F
2016. szept. 15. 21:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd azzal hogy szia. Az mindenképpen jó kezdet. Aztán majd mutatkozzon be. Hogy ki vagy még ilyenek. Utána majd jön az.


Amúgy milyen király hogy táncolni fogsz. És is mindig akartam de sosem volt rá lehetőségem eddig. 14/L

2016. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam hogy sziával kezdek de utána mit mondjak vagy milyen témával kezdjek?
2016. szept. 15. 21:23
 4/4 Leninszobor válasza:
Szerintem kezdd azzal, hogy milyen állagú székletet szeret, ha szétfarolsz rajta 28-as csepellel előjáték gyanánt. Fontos az ilyeneket tisztázni, legalább tudod, hogy milyen táplálékot vigyél be a következő randi előtt és ha ezt meg tudtátok beszélni onnantól bármit. (:
2016. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!