Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SegÍtenétek? Megszeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SegÍtenétek? Megszeretnék ismerkedni egy idősebb férfival

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy középkorú férfi ,minden reggel együtt utazunk de félreérthető jeleket ad .En 18vagyok ő pedig 40körüli , tudom ez most betegesen hangzik , de annyira tetszik ,hogy mindig a reggeleket várom ... Ő is néz engem, de inkább csak akkor amikor azt hiszi nem látom . Hogy tudnék kapcsolatba lepni vele? Előre is köszi
2013. febr. 12. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülj mellé, kerülj a közelébe, v szóltsd le. De nem bántásból mondom, ritka ha egy ennyi idős ffi komoly kapcsolatot gondolna egy 18 évessel( persze, ha oda jut a dolog), és neked is, lehet h tetszik,de gondolj bele, lenne közös témátok, közös érdeklődési kör? Vagy közös tervek? Én nem tudnám elképzelni.
2013. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy külsőre vonzódom hozza ,de nem tudom milyen a személyisége így azt sem hogy lennének e. Közös témáink :( Attól tartok családja is van ..
2013. febr. 12. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

színjáték...

mindkettőtöknél az ösztön és a kíváncsiság, de a gyávaság is dominál. mivel nőből vagy, foglamad sincs hogy kell ismerkedni, ő meg túl öreg ahhoz, hogy a társadalom jószemmel nézze, ezért gyakorlatilag nem mis kezdeményezhet, mert úgyis takarodjperverztata szavakkal lekoptatná 99%. tehát addig semmi nem lesz ,amíg enm mozdulsz meg. de ha mellé ülsz, akkor valsózínű, hogy valami kifogást talál majd, hogy leszólítson. megy egy kis kamudumálás, de szerintem jobban járnál, ha őszintén elmondanád, mit érzel. persze ezt tiltja a női önbecsülésed, és rettegsz attól, hogy lekoptat.


ezt a jelezést meg felejtsd el, a férfiak nem szoktak jelezni, ti kombináltok túl mindent. ebből már 14 éves korban illene kinőni.

2013. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!