Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú aki nagyo bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KATA56789 kérdése:

Van egy fiú aki nagyo bejön egy busszal szoktunk járni es mindig szemezunk gondoltam arra hogy leülök melle majd vagy ilyesmi de olyan kevés az önbizalmamam mit tegyek hogy beszéljünk?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak simán megkérdezed, hogy leülhetsz e mellé. Egy kis idővel megkérdezed tőle, hogy milyen napod volt, utána hidd el menni fog a beszélgetés! :)
2016. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mindenképp menj és ülj le mellé. Én is sokszor terveztem ezt, csak én lány felé (17/F). Aztán mióta kocsival járok már nincs ilyenre esélyem, bánom már hogy olyan sokat elszalasztottam. Menj oda, és ha nem jön össze, akkor menj eggyel korábbi busszal. Aztán ha ott sem jársz sikerrel, menj a későbbivel. (Csak viccelek :))
2016. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hu köszönöm a válaszokat !😄
2016. szept. 25. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!