Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki, ha tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha tetszem egy srácnak, ő is bejön nekem, de nem akar senkivel se járni, mert jövöre kiköltözik (elvileg) Németországba? Hogyan próbáljam meg lebeszélni az útról, vagy ne is próbálkozzak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges...ha szerelmes lenne beléd úgyse lenne sok esély arra hogy sikerülne lebeszélned,főleg ha a családjával költözik(azt nem mondtad hány éves az illető). De ha csak tetszel neki,szerintem sok esélyed nincs. Sajnálom://
2015. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát........ az a fiú, aki nekem tetszik bármelyik nap kiköltözhet... (az apjának olyan a munkája. Meg amúgy is te mondtad, hogy csak lehet. Elveszítenél egy jó kapcsolatot a ,,lehet'' miatt?
2016. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ooooo! Ez az en helyzetem csak forditva :) En koltozok ki Nemetbe. Amugy szerintem beszeld le rola, mert kulonben annyi.
2016. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, nem beszéled le, mert ez egy fajta döntés tiszteletbentartást kíván.
2016. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!