Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyek rá egy fiút, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek rá egy fiút, hogy szeressen belém?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe őrülten belezúgtam (csak hogy tudd, én is fiú vagyok, de szerintem az nem furcsa, hogy egy fiú szerelmes egy másikba).

Ez a fiú egy évvel idősebb nálam, de egy osztályba járunk. Nagyon jól néz ki, csak sajnos az a baj, hogy nagyon mogorva és sokat szokott bunkózni. Mit csináljak, hogy észrevegyen. (elég félén vagyok, csak hogy tudd)



2016. szept. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél rá engem ^^
2016. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő is a fiúkat szereti? Szerintem ez sokat számít... Ha nem, akkor nem tudom, mit csinálj... Ha igen, akkor kezdj el vele beszélgetni, vagy esetleg mondd el neki...
2016. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez most egy anime? :D
2016. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
számomra egyáltalán nem baj, hogy fiúkat szereted, de rengeteg embernek ez fura/elítélendő, szóval azért óvatosan.
2016. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele. Kérdeztem a véleményét a fiú szerelemről és azt mondta, hogy nincs vele baja, sőt igenis szereti.


Egyébként ez nem anime, hanem a valóság.

2016. szept. 19. 17:27
 6/6 anonim válasza:
Először kezdj el tapogatózni körülötte nem félreérthető kérdésekkel. Pl kérdezd meg h milyen típusú lányok jönnek be neki, azután pedig mintha viccesebb szituációba akarnád átvinni a beszélgetést kérdezd meg a fiú ideálját is. :)
2016. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!