Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély, hogy találkozhas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy találkozhassak velük?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és Megőrülök a Japán, Koreai és Kínai emberekért, és szeretnék velük találkozni, de Korom beliekkel elég nehéz interneten keresztül összefutni, és lehetőleg olyanokkal szeretnék barátkozni, akik magyarországon élnek. Hogyan kéne belekezdenem a "barátgyűjtésbe"?

2016. szept. 22. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos,a koreai csajokért én is odavagyok. Gyönyörűek, szexik... Csak sokba kerülnek,így aztán lemondtam róluk...
2016. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem nem kerülnek, egyszerűen egyel se találkozok :D pedig azért vannak páran itt is.
2016. szept. 23. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
LOL.
2016. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Magyar-Japán Baráti Társaságnál vannak feltűntetve japán programok, ha szerencséd van, talán összefutsz párral. Koreaiakat meg kínaiakat nem tudom, hol lehet találni. Elkezdeni meg úgy kell, hogy leszólítod. Lehet, hogy nehéz lesz beszélgetést kezdeményezni, de próbálkozni kell. Én mindenesetre sok sikert kívánok! ;)
2016. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :)
2016. szept. 25. 16:19
 6/6 xXNeonSmashXx válasza:
"Kerülnek" 2 értelmű szó.
2016. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!