Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy még láthassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy még láthassam hogy találkozhassak vele?

Figyelt kérdés

Ma voltam a suliban, ki iratkoztam! Amikor jöttem le a könyvtárból a 2.emeletről akkor jött fel egy csoda szép lány! Elég jól megnézett, persze én is. Leszólított hogy nincs-e véletlen egy tollam! Mondtam neki hogy megnézem, persze mindig van nálam egy toll, és most is volt. Egy tankönyv igénylő lapot töltött ki. Akkor már tudtam hogy idejár vagy most iratkozik be. Utána egy kis csönd volt, majd amikor odaértünk a tanárihoz, egyre közelebb jött hozzám, néha rám pillantott. Majd megkérdezte hogy én miért vagyok itt! Elmondtam hogy ki iratkozni vagyok itt. Utána jött az oszfőm, és vele beszéltem, meg behívott. Amire végeztem bent addigra ő már nem volt ott! :( Arra mentem le ahol osztják a könyveket, de őt nem láttam sehol! Nagyon csinos, szőke, normál testalkatú, formás, talpraesett csaj volt!


Szerintetek láthatom még őt valaha? Hogyan bírnám megkeresni? Semmit nem tudok róla, csak azt hogy nagyjából hogy néz ki! :/


Vagy felejtős? Mit gondoltok?


2011. aug. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudom... talán egyszer délután menj be a suliba...
2011. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a sulid honlapján van ilyen osztálynévsor (nekünk volt), akkor ott kikeresheted a nevét, és ha szerencséd van, megtalálod valamelyik közösségi oldalon.
2011. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha tudnám a nevét egyből közösségi oldalakon keresném, és nem a suli honlapján! Ezt egy picit elírtad! :)


Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhet még tipp! :)

2011. aug. 30. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ha van osztálynévsor, akkor onnan pl. kihúzhatod a fiúkat meg az ismerős neveket, és a ha más nem, szépen sorban lecsekkolod a maradékot.
2011. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értelek!


Esetleg pont attól a tanártól akivel beszélt attól bírnám megkérdezni hogy hogy hívják vagy akitől rendelte a könyveket! Hm! De ez már késő :/

2011. aug. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!