Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek is felejtő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek is felejtős a lány?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor megismerkedtem egy lánnyal. Csinos, aranyos, de elég félénk. Ezzel nincs is gond, mert kimondottan élvezem ha lehet küzdeni egy lányért. Beszélgettünk facebookon, de nem vagyok a netes ismerkedés híve mert elég személytelen. Ezért megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni hogy megismerjük egymást. Azt mondta lenne de még beszélgessünk neten, hogy jobban megismerjen. Persze tudomásul vettem, de pár nap múlva aztán elhívtam a társaságunkba szórakozni. El is jöttek a barátnőjével tehát feltételezem szimpatikus lehetek neki. Jól éreztük magunkat, de különösebb dolog nem történt. Másnap kerestem, és rá kérdeztem megint, hogy van-e kedve kettesben találkozni. Azt mondta soha nincs ideje, nos nekem itt már gyanús volt ezért írtam neki hogy ha nem érdeklem mondja meg de erre azt írta nem erről van szó de neki túl gyors ez. Én próbálok vele udvarias lenni, de hogy lehet megismerni valakit akit nem is látok...írtam neki hosszabb monológot is hogy csak ismerkedésről van szó mert nekem tetszik, ő is bevallotta hogy szimpatikus vagyok neki, de mégsem akar találkozni...annyira zavaros ez az ellentmondás, hogy már nem tudom mi tévő legyek. Őszintén szólva nem szoktam ennyit hajtani egy lányért mert ha nem akkor nem, de ő valahogy kicsit más mint a többi. Szerintetek hagyjam? :) köszönöm előre is!

2016. jan. 10. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valamit igazán élvezni tudj előbb meg kell dolgoznod érte. Neadd fel, legy turelmes!:)
2016. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hagyd! Ha ugy erzed o as akkor kuzdj erte.....ne hagyd! Akkor ha ugy gondolja haladjatok lassabb tempoban ...vardd meg meg o hozza fel h talalkozzatok:) es meg egyszer mondom NE HAGYD ANNYIBAN!sok sikert:)
2016. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmiképpen se hagyd! lehet h sokszor csalódott előtte,ezért ilyen bizalmatlan...hagyj neki időt,ha tényleg szeretnéd őt megkapni,és a végén sokat fogsz nyerni :D hajrá
2016. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van a képben egy másik srác is, aki lehet hogy jobban tetszik neki, velem legalábbis akkor viselkedett így egy lány, hogy azt mondta tetszem neki, ő írogatott rám, beszélgetett, kezdeményezett, de a találkozót halogatta, mert nem ért rá tanulnia kellett stb. Lehet ezért nem akar még találkozni, mert reménykedik hogy összejöhet a másik sráccal, de ha nem akkor legalább ott vagy te.

Persze lehet, itt nem ez a helyzet.

2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meggyőztetek...:) Kedves utolsó! mire gondolsz, hogy hagyjak neki időt? Ne keressem egy kis ideig?
2016. jan. 10. 18:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Előző kommentem a 3.-nak szólt :) 4-es erre én is gondoltam és nem is zárom ki, de jó lenne ha nem én lennék a pótsrác...:D
2016. jan. 10. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:

úgy értem hagy neki időt arra,hogy bízzon benned :D ha továbbra is beszéltek,kedves vagy vele és főként türelmes akkor hidd el meg fog törni :)

csak mert én is inkább ellökök magamtól mindenkit hogy ne kelljen többet csalódnom,lehet h neki is ilyen rossz emlékei vannak

de ha látja hogy neked ennyire kell,akkor szerintem lehet az egészből valami :D

na remélem érted xD

2016. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most már értem :)Nem volt még barátja ezért ilyen félénk...:) Köszönöm mindenkinek!
2016. jan. 10. 19:03
 9/10 anonim válasza:
Lehet attól fél, hogy ha kettesben lesztek, akkor letámadod :D Hívd először nyilvános helyekre sétálni meg beszélgetni!
2016. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es, abszolút benne van a pakliban, és persze olyan helyre hívom :) bár kitudja...lehet egy pszichopata állat vagyok...( vicc :) )
2016. jan. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!