Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy kamasz létemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kamasz létemre gyerekre vágyom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kisbabák sokszor gondolok arra,hogy nagyon szeretnék már anyuka lenni persze tudom,hogy még tanulnom kell kisbabával elég nehéz az élet, tudom,hogy nem így megy,hogy eldöntöm,hogy gyereket akarok hanem biztosítani kell a megfelelő háteret.Persze nem lesz most babám természetes nem most vágok bele a család alapításba mivel még fiatal vagyok.De az normális,hogy ennyire fiatal korba kialakulnak az anya ösztöneim?Más is álmodozik arról tizenévesen,hogy annyira jó lenne már ha lenne egy kis családja férfi és gyerekek?Előbb elvégzem a sulit és találok munkát de valahogy már annyira szeretnék anyuka lenni.(:
2016. okt. 6. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány ismerősöm régebben(már nem beszélünk) aki folyton babázni akart..hát megkapta 16 éves és ott van mellette a kis gyereke,az anyja meg támogatta..azóta én nem ismerem.
2016. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én még nem fogom megkapni mert még végzem a sulit és munkát is akarok találni.(: Csak valamiért amióta együtt vagyok a jelenlegi párommal nagyon szeretnék egy kis babát.(:
2016. okt. 6. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs ezzel a vágyakozással. Egészen addig, amíg bele nem fogsz ebbe. Ahogy írtad, majd ha meglesznek a megfelelő körülmények és életkor.

Én pl. így ahogy te, még nem vágyom gyerekre, sem családra, de sokszor elképzeltem már, hogy vajon jó anya leszek-e. Vajon hogy fog kinézni majd az én kis csemetém. Vajon örökké fog-e majd tartani a szerelem az apukával. Már azt is tudom, hogy hány gyereket szeretnék, milyen neműeket (ha ez választható lenne), mi lenne a nevük stb... milyen házban élnénk. Egyszóval mindent elképzelem ezzel kapcsolatban. De mégsem vágyom rá egyelőre. :) Tehát nincs semmi baj neked sem ezzel az érzéssel. 14/L

2016. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, ez csak időszakos dolog. Alább fog ez múlni.
2016. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyel egyet a jatekboltba nem olyan draga az :)
2016. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen eszed nehogy ide fialj ilyen fiatalon.
2016. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!