Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen barátnőm? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen barátnőm? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy eljött az ideje annak hogy legyen barátnőm. Társaságba nem járok külnösebben. Hol tudnék ismerkedni lányokkal?

16/F



2016. jún. 1. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
suli?!
2016. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem sincs xd 17/f
2016. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Informatika szakra járok. Lányok nem nagyon vannak, van egy full lány osztály, viszont a nagyrészének már van pasija. És nem tudom milyen ürüggyel tudnék odamenni hozzájuk.
2016. jún. 1. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ürüggyel odamenni, mondd nekik, hogy ,,bocsi nagyon szép vagy és szimpatikus, szeretnélek megismerni"
2016. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
én osztájomba ösz 3 man voltunk fiuk mégse volt csajom bár lehetet volna azis igaz xd
2016. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!