Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összezavarodtam. A testem azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. A testem azt mondja tetszik nekem, de én mégsem úgy érzem. Tetszek neki? És ő nekem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú az osztàlyban. Ha ketten vagyunk nem vagyok zavarban. Pl . Ma a kémia teremben KETTEN voltunk egymàs szemébe néztünk mikor beszélgettünk.

Olyan jó volt , hogy végre nem voltam zavarban.Viszont tegnap matekon jelentenünk kellett és ketten kimentünk és amikor a végén egymàsra néztünk mosolygott. De én is mert előtte egy vicett mondott a tanàr. A pupillài nagyobbak voltak mint egy âltalànos embernek.Amikor mással beszélget a viselkedése sokban különbözik a többiektöl . Velünk inkàbb vicelődik . Nàlam sokkal komolyabb és rengetwkszer kimonsja nevem beszég közben.

Màr többször is àlmodtam vele. Àltalàban avval , hogy megcsókol vagy randira hív.



2016. okt. 7. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
13/l
2016. okt. 7. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mit is szeretnél tudni? Olyan rosszul fogalmazol hogy az valami elképesztő.
2016. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy tetszek - e neki? Vagy esetleg nekem tetszik?
2016. okt. 7. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető hogy tetszel neki. És most komolyan azt várod hogy más döntse el hogy tetszik-e neked vagy sem? xd Most komolyan... Ha vele álmodsz... akkor mégis mit gondolsz? Kész megvan válaszolva a kérdés.
2016. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!