Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki? Összezavarodtam

Tetszem neki? Összezavarodtam

Figyelt kérdés
GyVan egy fiú a suliban aki nagyon tetszik nekem egy évfolyamba járunk nem egy osztályba de van közös óránk és a folyosón is sokat látom ráadásul mindketten a menzán ebédelunk. Én a fiú haverjaimmal szoktam ebédelni de olyankor olyan furcsán néz rám és néha furcsán is viselkedik. Év elején beszólt nekem az viszont már hosszu történet de nagyon rosszul esett és biztos komolyan gondolta. Néha a folyosón is összenézünk de azt biztos csak félreértem. A barátnőm sokkal szebb nálam, mindig eggyütt lógunk. Nem lehet hogy ot nezi? A barátnőm szerint nagyon önbizalom hiányos vagyok és azért gondolom h őt nézi. De volt már olyan is hogy nem voltam suliban és akkor a barátnőmet nézte. Nagyon szeretném ha normális válaszokat kapnék mert kétségbe vagyok esve. Nagyon szeretem azt a fiút. :/

2015. ápr. 2. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért hogy néz ki a barátnőd?
2015. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez így nem lehet megitelni,hogy szerelmes e beléd,de valószínűleg nem csak tetszel neki vagy a barátnőd tetszik neki. Hány ecesek vagytok?
2015. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Évesek*
2015. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14
2015. ápr. 2. 17:54
 6/6 anonim válasza:
Próbálj a közelébe kerülni beszélgetni vele. Mert így ha szereted is nem fogsz elerni nála semmit
2015. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!