Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a mai lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai lányok? Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátnőm mert a mai lányoknak csak ezek a hülye divatmajom gyerekek jönnek be.Nem kezdeményeznek a lányok.Miért?17/F
2016. okt. 7. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj ebben a korban még ez megy, majd ha idősödsz fokozatosan fog ez megváltozni és a divatmajmok háttérbe szorulnak a férfiak pedig előtérbe. Légy türelemmel, hidd el nekem. 23/F
2016. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha így állsz a dolgokhoz nem is lesz barátnőd.(: Legfőképpen ne általánosíts mert vannak még normális lányok csak meg kell őket találni.
2016. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Vannak normális lányok. De 1000-ből egy ha az.
2016. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Neked kéne kezdeményezned, eredetileg ez a pasik dolga, meg ha most van egy okos szép lány akkor ha választhat akkor inkább egy okos helyes pasit választ mint simán egy okos de külsőleg csúnya fiút. Mellesleg ilyen éretlen gondolkodással még nem is tűnsz okosnak, szóval nem értem mi a kérdésed. Elég éretlen lehetsz, talán ezért sincs barátnőd. Meg ez az általánosítás, annyira gyerekes.

Nem képzeld nem mindenkinek a divatmajom pasik jönnek be,de attól miért kellene egy csúnyább fiúval összejönniük? Valamennyire külsőleg is vonzónak kell lennie a másiknak, hogy a vonzalom kialakuljon. Meg a legtöbb srác aki ilyen kérdéseket tesz fel, eléggé ízléstelenül öltözködik, de ha te igényesen, normálisan nézel ki akkor nem tudom hogy mi a bajod. Ne hidd, hogy a lány fog odamenni és elkérni a telefonszámod, álljál a sarkadra és menjél oda te! Ha elutasít ez van, lesz más, de nem igaz, h nem vagy képes kezdeményezni egy lánynál. Egy okos, szép lányt nem kapsz meg csak úgy. Tudod, milyen ritka az olyan? Nem csak úgy megkapsz mindent amit akarsz.

2016. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem, hogy miért gondolkodsz így, teljesen át tudom érezni. De most gondoljuk át a dolgot logikus szempontok alapján. Először is nem értem, ha te barátnőt szeretnél magadnak, akkor nem várhatod el, hogy ők kezdeményezzenek. Ha te valamit szeretnél az életben, nem várhatod el, hogy az öledbe pottyanjon. Soha semmiben. Ha valamit szeretnél nagyon, akkor azért tenned kell. Ez egy ilyen meló. Kifogásként se másokat kell felhozni, hogy miattuk nincs barátnőd.(2 probléma lehet, vagy nem próbálkozol, vagy rosszul próbálkozol) Ennyi erővel a lányok is mondhatnák, hogy a fiúknak csak a gátlástalan, vadabb lányok kellenek.
2016. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, mellesleg abszolúte egyetértek a #4-es válaszolóval :D
2016. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a feneert kezdemenyezzen a lany?

Ha ennyire ferfiatlan vagy,nem is lesz baratnod. Normalis,magat valamire is tarto lany megvarja,amig a fiu lep.

2016. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem se, és még szűz vagyok.. 17/f
2016. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lany letemre mar kedemenyeztem fiuknal,de utana mindig ugy kezeltek mint akit olyan konnyu lesz megkapni,kihasznalni es annyi.De en nem arra vagytam hanem egy hosszutavu igazi kapcsolatra,a gondolkodasom is egy 25 eves noevel er fel allitolag,sportolok,eleg szep,vagyok de nem egobol mondom!Nekem sem volt meg baratom,nem csokoloztam,de nem is talalkoztam meg senkivel aki megfogott volna.Lehet mert felek hogy atvernek,vagy mert visszhuzodobb is vagyok stb...de remelem hogy talalkozok valakivel majd,szerintem te se add fel,nem szabad :) Lesz egyszer egy szereto kedves es szamodra tokeletes baratnod!!!Sok sikert kivanok neked a szerelemben,es addig is fejleszd magad :)
2016. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért komám, mert egy retek fos attitűdöd van. Divatmajmokat mondják homokosoknak, de te vagy az élő példája annak amit azokra az emberekre mondanak. Ne legyél ilyen beszari.
2016. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!