Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15-éves vagyok és az volna a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomatoka kérdése:

15-éves vagyok és az volna a kérdésem hogy mit tegyek ha az iskola amibe járok nincs eggyetlen lány sem? Annyit tudok hogy szombatonként buli van az iskolában ahova jönnek lányok, de nem. Hiszem hogy így akarnák megismerkedni egy lánnyal!

Figyelt kérdés
Előre is kössz a válaszokat :)
2015. aug. 23. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok tesó! :D
2015. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj át egy normális gimibe...
2015. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem muszály sulit váltani. Sőt, ne is válts, mert így, hogy kevesebb lánnyal vagy együtt (mármint kevesebbel találkozol egy nap) sokkal jobban megtanulsz bánni a nőkkel :)

Legalábbis velem így volt :)

2015. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Melyik iskolába fogsz járni? 14/f

2015. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!